Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cukrberk je zparchantelej vsivak co si necha platit za to ze neci napad naprogramuje, pak vodi zadavatele za fusekli, prodluzuje svuj naskok a zatim si cizi napad udela pro sebe *11* *11* *11* krivak jednou krivak navzdy *12* *11* *16*
  • ale jak jim pomohl ukažte to nás zajímá?
  • Tak to bude hoax. Já Trumpa v diskusích vždy podporoval, až tak, že mne na několika webech stopli přístup do fejsbůčkovýho účtu, nebo dali ban. Za vždy slušné, věcné příspěvky. Holt je ti tzv. "demokrati" neunesli. Já se jim nedivím, jejich neslušné a nevěcné příspěvky jsou přeci v silném rozporu s tím, co řvali při posledních volbách o slušnosti a změně. Na jednom webu jsem během týdne napomínal diskutující ke slušnosti, mohlo jít o stovky příspěvků, s tím, že by je mohl třeba cenzor mazat. A výsledek, ban jsem dostal já. "Prisahám vačku", ani jednou jsem nepoužil vulgární termín, ale stopli mne. To je možný jen v český, neziskovkama zaplevelený čecháčkovský kotlině. Když na mne argumentačně nemají, tak mne holt stopnou.
    Takže milý, šmírovací fejsbůčku, trhni si, stejně tě opouští miliony lidiček. Já se bez tebe obejdu. *1* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit