Přejít na výpis diskuzí

Fake news se v Rusku trestat nebudou - alespoň prozatím

4.6.2018 9:59
Jiří Just 23 příspěvků

Zprvu to vypadalo, že se Rusko střelí do nohy. Chtělo být trendy a chystalo se také bojovat proti fake news, neboli falešným zprávám. Příslušný zákon se však v ruském parlamentu zadrhl: Kreml se vzpamatoval, couvl a postavil se nakonec proti. Bylo by to koneckonců z jeho strany popření sama sebe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • U nás na Hradě žádné fakenews nejsou, ovčák to má pod palcem! Mám sice zhnilou prostotu, ale to není podstatné! Podstatné je, že dodávky chlastu a ovaru na Hrad nejsou přerušeny!
  • ty obyčejná sprostá chátra od mašiny tady budeš celoživotně prskat a vřískat. A ono se nic nestane. To už je úděl takových bezmocných soptíků.
   • A to bude legrace až se stane pšouku. Na tyto svoje chlísty jednoho krásného dne dojedeš - dostaneš jednu takovou pořádnou dělnickou přes tu svoji držku pomlouvající dělný lid až budeš mít na krku závit A ty svoje komoušské žvásty budeš moci tak akorát vyblinkávat až tě přijdou přebalit neb řiť budeš míst rozkopanou do bolševické rudé.
 • Šíření nepravdivých zpráv a hoaxů na internetu vadí. Ale ve veřejnoprávních a soukromých médiích jako televize a rozhlas toto šíření nevadí?
 • Názory v polovině 19.století:
  "Rusko je dubisko a my jsme jednou z jeho větví" (Ján Kollár v básni Slávy dcera)
  "Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví (F. Palacký)
  • https://www.youtube.com/watch?v=xeKaN1q81ks
 • Zato Jakub Janda z evropských gayporno hodnot a celý mediální mainstream se střelil do nohy, když naletěl na ukrajinský hoax s vraždou Babčenka. To bylo zase štvavých protiruských článků a ono se ukázalo, že Ukrajinci si ze všech udělali dobrý den. Teď jsou Janda a spol všem za voly. Jandu omývá i z předsedy Evropské komise Junckera, který oslavuje učení Karla Marxe ( Juncker byl mimochodem odhalit v německém Trevíru Marxovu sochu u příležitosti výročí jeho narození) a k tomu ještě vyzývá k ukončení sankcí proti Rusku. Janda se dokonce vyjádřil, že Junckerovi evidentně hráblo.
  • Takovejch bylo víc, Mitrofanov ze sebe udělal užitečného id.ota
 • Když něco řekne Ovčáček, tak to platí a hotovo. Nejede přes to vlak.

  Fake news direktivně zakázat!
  • Já se sám divím, že mě ještě autoerotika baví, roky už mám, nemocí prolézlé celé tělo , ale Alabama je furt dobrá!
 • veřejní nepřátelé č.1. Rusák je zaostalý zparchantělý mužík který dělá potíže. Velké nebo malé. Ale vždy. Pro nás je rusák navíc okupantem který nás obsadil jen tak.Nikdy mu neodpustíme a kdykoliv bude šance budeme jej řezat hlava nehlava.
  • Určitě něco podobného stojí v tvé nezaostalé vesnici :https://www.youtube.com/watch?v=S_dfq9rFWAE
  • kolečka salámu na svou svačinu. Na víc nemáš....
 • by se s tím ale dělat mělo. Přece nemůže nikdo jen tak tvrdit, že ty amfory, které Voloďa vylovil z moře, nebyly pravé! Já bych takové soudruhy zrovna sice netrestal, ale zavřít na Sibiř by je mohli.
  • Ožralý Novičok Zeman prý loni taky vytáhl z vody nějakou flašku, když se plavil ve člunu na rybníku se 4-mi promile, prý to byla jeho prázdná becherovka, psali vlevo dole v MF Dnes...
   • Ale pořád je to slabota proti Vencovi Havlovi ten se s flaškou narodil
 • Hezke shrnuti nekolika logicky nesouvisejicich veci, do jednoho uceleneho clanku, kde spolecne je pouze to, ze jsou pripisovany t.zv. Ruskemu trollingu. Ten, odobne jako yetti, zatim nebyl jeste duveryhodne zdokumentovan a presto o jeho existenci malokdo pochybuje. Zatimco tech bezmala 300 lidi v tom letadle, byli skutecni lide, jejichz zivoty byly obetovany k propagandistickym ucelum. To mi pripada naprosto zvrhle a nemuze to nijak ospravedlnit "svatou valku" proti Kremelske propagande.
  • Ale těch ruských lží okolo sestřelu (i okolo údajného pilota neexistujícího Su-25, Vološina, který si nakonec sáhl na život) bylo dost a dost. Zcela oficiální lži o odklonění letadla z trasy, o přítomnosti Su-25, dokonce o dvou súčkách (oboje popřeno oficiální tiskovkou minobrany RF v 9/16), fotošopový "satelitní snímek", antidatované ruské satelitní snímky ukrajinských Buků (dva měsíce před sestřelem, ale vydávané za aktuální), odhalení ruských expertů, že video s ujíždějícím Bukem je z Krasnoarmejsku (jenže tam nejsou trolejbusy, zato v Luhansku ano) ... atd.
   Zvrhlé to je. A taky nemorální, odporující všem mezinárodním smlouvám i obyčejům. Zaslepení však věří kdejaké zjevné pitomosti *6*
   • S tou zaslepenosti souhlasim. Taj je jak u "prokremelskych", tak i u "protikremelskych". Co se tyka odklaneni letadla, tak to bylo videt i na flightradaru24 a taky klesani, takze datova stopa konci dokonce 10-15min. drive, protoze uz nebylo videt na radarech, ze kterych je flightradar24 zdrojovano. Co se tyka t.zv. vysetrovaci zpravy, tak ta samozrejme nemohla byt vedena podle metodiky ICAO, protoze nebyla k dispozici data, ktera jsou bezne vyzadovana (t.zv. objektivni dokumentace, t.j. radarove snimky (min po 1 minute, pripadne data z digitalu) a zaznamy letovych frekvenci). SBU je totiz zabavila hned po incidentu, cimz je z pohledu metodiky ICAO zneverohodnila. Ta vysetrovaci zprava vubec neobsahuje trasu (a jeji porovnani s letovym planem), ani jeji vyskovy profil (odkud by to vzali). Lapidarne shrnuto, je to >250stran "niceho". Z pohledu leteckeho prava, jasnym vinikem je Ukraina, ktera pravdepodobne poskytovala tomuto letu zcela nekompetentni navigacni informace, prestoze za nej nesla zodpovednost a nema jakekoliv dukazy, kterymy by se z toho vyvinila. Vsechny ostatni fotky stazene ze socialnich siti, zobrazujici jakousi bojovou techniku a ruzna letadla jsou jen "potrava" pro neodborne a vicemene i hloupe ovce z obou stran, ktere nad nimi mohou tajtrlikovat. Sem samozrejme radim nejen vas, ale i tu JIT, ktera mela tolik drzosti, ze na zaklade nevysetrene letecke katastrofy, delala jakesi "pravni" zavery.
 • Rusácká svoloč - a "boj" proti falešným zprávám - to si dělají legraci.
  Vždyť na lžích, podvodech, křivárnách, ...... je založen celý rusácký systém. Co rusák to prolhaný dobytek, že ano rusácký vlastizrádný křivácký prolhanče zemane. Ty přece máš jejich školu tak to dobře víš a taky se podle toho řídíš.

  Dobytku se za přirovnání k něčemu tak odpornému jako je kterýkoliv rusák a ta podlá skřetská KGB-cká kreatura putin obvzlášť omlouvám. Jakýkoliv i jednotlivý kus dobytka je několikanásobně užitečnější než všichni rusáčtí parazité dohromady.
  • A VILík naše dítě z dětského pokoje co má jen silná slova ale jinak slabí svěrač
 • Bravo čapisrale, ty jsi hlava *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit