Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Faltýnek maká pro 'lidi'. A víte, jak se ti 'lidé' jmenují?

    Víme Kalousek a Fiala

  • fosilie

    Byl Faltýnek obviněn?!Nebyl!Ale tady se vyjadřuje tolik mudrců,myslel bych,že jsme národ géniů!Bohužel není to pravda,ale je hezké,že i blb má možnost se vyjádřit!

  • Zadne prekvapeni = koblihar otocil a uz za Faltynkem stoji...

    • vanhorne

      ."Babiš se zastal Faltýnka: Není podezřelý a žádná kauza není"Seznam cz

      Zadna kauza neni. Pamatujete si to, neni!!. Velmi dobra zprava pro Bratrstvo Uctivacu Koblihy, ze Bures stale drzi control nad dulezitymi institucemi. Obaval jsem se, ze nejaka mafie jednou hodi Buresovi pod nohy misto klacku poradnou kladu o kterou zakopne, padne na frnak a uz nevstane. Z toho mne suzovaly obavy o dalsi osud armady ANO, ktera je na valecnem tazeni proti mafianum a korupci. Uz jsem se zacinal bat, ze nebude lip a vida, ono uz je to tu, konecne je korupce kaput.

  • Uz se tesim na dalsi pohadku od Faltynka. Bude o tom jak ANO maka, aby bylo lip.

  • vanhorne

    "Faltýnek maká pro 'lidi'. A víte, jak se ti 'lidé' jmenují?"

    Jsou to tak oblibena a uctivana jmena, ze pro ne vetsina tech hochu od toho fochu s laskou maka: Srajtofle, Rodina, Kamaradicci tvori Svatou Trojici.

  • Melounek s ksichtem svatouška, culí se na nás s hubou od ucha k uchu a přitom je to náramný vykuk, který se do všeho se.., aniž má k tomu puvoár (pouvoir). Prostě "kvalita", tak typická pro soudobé Česko.

    • spíš moravsko a východní felvidék
  • tobro

    Jémináčku, to je lásky..🤮🤮🤮

  • Všetko je to vymyslené, je to kampááááˇn, je to úcelovkáááá , že Áno koblihářský komoušský konfidente Bureši-babiši.

    To bych se na to podíval, aby si někdo něco dovolil na mého noshleda č.1 - rozhodně Ááááno. Se všemi zametůůůůů a Faltínek neodtupí - nííííkdy, všechno je jen organizovanéééé proti mě - nejčistějšímu z čistých.

    Takhle smečka nežrající mé koblihy a uzenářské sra...ky si dovolí pomlouvat mne a mého prvního z poskoků. Nedokáží pochopit, že si za pár žvástavých keců a koblih kopím zbytek úplatných čecháčků myslících pouze mou hlavou.

  • Pan Faltýnek zítra vše vysvětlí -je to na něho vše vymyšlené

    • Pokud je, tak je to vymyšlené dobře.

  • Wolfcastle

    Faltýnek a Babiš makaj pro 'lidi'. A víte, jak se ti 'lidé' jmenují?

    JÁ a JÁ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit