Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslel jsem si,že je chytřejší,ale jak hluboce jsem se mylil.Ano bude další kůl v plotě.I tak někdy chutná moc,když si nevidí na špičku nosu.
  • Vypadá to tak, že se z Fiali stane novodobý Milouš Jakeš, neboli KŮL V PLOTĚ !!! Nic jiného si ODS nezaslouží.
  • ODS zřejmě ještě nepochopila, že značka ODS je na úpadku. Hledají různá řešení, jenom aby dostali své lidi opět do korýt. Střízlivost a obezřetnost ostatních pravicových stran je namístě, protože o ODS v nejbližších volbách nezakopne ani pes. Svou arogantní politikou si vysloužili pád. Je mi líto Fialy, že své dobré jméno profesora dal takové upadající značce.
  • Fiala je opit mocí, nikdo mu však nechce pomoci, řečnit umí ale skvěle, není mu to však nic platné, ODS jde do pr d ele. Hoďte na něj síť, vždyť je to blázen.
  • Fiala hledá pro ODS spojence. Tak ať se obrátí na starého přítele a soukmenovce ve zbrani Bernda Posselta, přece se s ním zná již od roku 1989.
  • Svoboda je největší hodnota, kterou lidé můžou dosáhnout. Radši budu bydlet pod mostem, ale svobody se nevzdám. Žili jsme čtyřicet let v nesvobodě! Teď máme svobodu a demokracii. To ale závistivé a neschopné socky nikdy nemůžou pochopit a nedovedou se o sebe postarat. Pro ně tak platí stravenky. Já stravenky nepotřebuju a taky je nepoužívám. A ukrajinský lid bojuje za svobodu v čele s Vitali Kličkem. Putin je diktátor a Janukovič jeho slouha. Až přijede k nám na návštěvu, měl by dostat bejkovcem.
    .
    • Ty jsi ale v ů l. Jestli považuješ za svobodu to, že můžeš svobodně bydlet pod mostem a živit se z popelnic, tak jsi fakt primitiv, který si nic jiného nezaslouží. Možná ale, že můžeš svobodně bydlet pod mostem v celé EU. A to tě tak rajcuje.
    • SVAZÁKU,SILNĚ MI PŘIPOMÍNÁŠ TOLJU NEČASE.Ten žvanil tak dlouho stejné nesmysly,až se provalilo,že si ze státního vydržoval 10 let štětku Nagyovou.Ten lhář dostal od taty estébáka a mamy,kované komunistky,dobrou průpravu,jak budovat modrou demokracii.Mlčeti zlato,abys nedostal za ty kydy bejkovcem právě ty. *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Radši zemřu hladový, špinavý a nemocný, ale svobodný!
    .
  • TAK TEN SONORNÍ POHŘEBNÍ USPÁVAČ HADŮ FIALA JE ZCELA MIMO.
    ODS je po smrti a představa,že si k mrtvole lehne někdo další do truhly,je opravdu,ale opravdu velké nedorozumění. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Komunisty nebrat ani v modrém kabátě!
  • ODS jsou už teď politické mrtvoly, akorát Fiala to nevidí. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit