Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikdy jsem moc nechápal smysl rčení - hnus fialový. Po vystoupení pana Fialy na adresu demonstrujících v Praze už to myslím chápu. 

    Asi si koledují mládenci z vládní sebranky (sebrali se k moci) o generální stávku. No, uvidíme

  • Momentálně je to národní katastrofa a já žádám jasně a urychleně obvinit majitele+zakladatele neziskovek o "smíření v Barmě a Barmské ženy"ihned postavit před soud protože ten heisel krade asi 40-50 mega ročně a opravdu netuším kam ty z našich daní jdou.

    • Musíte podat regulérní žalobu. Nic Vám v demokratické zemi nebrání. Měli bychom krátce po sobě druhého trestně stíhaného premiéra. Kdopak to má? 

  • Je více než jasné, že Bartoš a jemu podobní  mající hypotéky neudělají nic pro svou likvidaci, prosperita státu zde nemá vůbec žádné místo. Fiala si pořád myslí , že je v aule VŠ , kde se může polemizovat a není zde žádná hmotná odpovědnost, ten člověk nikdy neřídil žádný průmyslový celek . Proč někdo očekává on něho nějaké akční kroky??? Ztráta času. Kšefty řídi Rédl a Fiala jen rozhazuje rukama i někteří staří ODSáci se už na to nemůžou dívat.

  • Tak to není žádné překvapení. Žvanilové, ukrajinští aktivistů a klerikálové mají většinu. To demokrat musí respektovat. Že se na vládě podílejí mafiánů je horší, ale v ČR nic nového.spíš by mě zajímalo, co by následovalo, kdyby tuhle slepenou se ranku odvolali. Jak bychom si pomohli? 

    Asi nemá ani cenu chodit k volbám. 

  • 108 je 108.co jsme si zvolili, to nám vládne. 

  • Tak jsem tu před pár hodinami dal příspěvek, kde jsem se radoval z toho, že vláda ustála hlasování o nedůvěře a dívám se, že je skrytý a veřejnosti nepřístupný. Jsemť zděšen.....znamená to že Putinovi agenti mají server Tiscali pod svou kontrolou a jakékoli vyjádření podpory naší moudré vládě jsou jimi potlačovány? Demokracie v česku je v ohrožení....😯

    • ten prispevke je kryty prze ty sy smradlavac !!!! babis na hrade !!!!

  • Konečně máme vládu, za kterou se občané této země nemusejí stydět. A koblihožrouti, stoupenci "hnutí" (mysli či čeho) a ostatní omezení a "bývalí" to  nemohou přenést přes srdce. Nebo to spíš nechápou.

    • vanhorne

      To ukaze cas. Neni to nic o cem byse dalo psat v dopisu mamince. Obvykla a pravidelne opakovana vymena strazi u municaku. A nebude lip i kdyz se nekdo dusuje, ze bude a politici vsechno zaridi. Dokud se lide neproberou a nezacnou se sami o chod statu zajimat, a brat kazdeho poslance jako potencionalniho lhare a zlodeje, nebude lip. Nekteri z poslancu se stavaji krivoprisezniky v okamziku, kdy slozi svuj slib a prisahu. Lump zustane lumpem i kdyz prisaha na vsechny svate, rodinu i sve deti. Vyzadovalo by to revizi Ustavy.

       "Every nation gets the government it deserves."Joseph de Maistre (1753 – 1821). Kazdy narod ma vladu jakou si zaslouzi. Cesko v tom neni samo..

    • mun.go

      No - já se stydím ...

    • Aby ti ten stud v zimě nezamrzl na úsměvu!!!   Ani jeden odborník,  každou chvíli někdo ve vazbě,  jeden tunel za druhým a ty jsi hrdý !!!  Můžeš mi dát recept na ty léky??? Taky chci mít takové "limbo"

    • Nemáte nutkavý pocit, že ztrácíte smysl pro realitu? Nenávist by neměla zatemnit člověku mysl. Můžete říct jedinou věc, která ve Vás osobně nad tím sborem zoufalců vzbuzuje hrdost prosím? 

    • ... a stolici máš v pořádku?

      • Soudruhu Strbacko, nestarej se a neměj obavy o mou stolici. To je věc moje a nikoli Tvoje. 

        • Takže nemáš, ja si to myslel....

    • Gorobilypes

      Uvidíš zítra za koho se máš stydět 

  • Zaplať Pán Bůh za tu stovku rozumných v Parlamentu . . . 

    • Gorobilypes

      Jako že Fiala jo a spol?

      • Stydím se za tuto vládu je to nejhorší  vláda ze všech dosavadních. Fuj.


    • Diwa

      Celá tahle vláda už měla dávno sedět v base !

  • Gorobilypes

    Zítra se ukáže že ten vysmátý  mamlas Fiala nebo bude strachy někde zalezlý?

  • Myslím, že se dlouho ten kašpárek smát nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit