Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dzixy

  Poslední dobou se Jurečka a Novotný z lidovců zviditelňují více, než sám Fiala. Jakoby na nich záviselo vše co a jak bude. Falešní hráči a věční vyděrači, v každé vládě, kde byli. Nebýt toho, že si je ODSka vzala pod svá křídla / což jednou budou litovat /, tak by byli tam, kde socialisté, komunisté a další. To samé by bylo i s TOPkou a Starosty. Domnívám se, že ODSka na to doplatí a to bude její konec.

 • žádnej mezičlánek není přečtěte si  vědecké prace řiditelky Shi Zhengli z  Wuchanského institutu od r. 2005 , v r.2010 už najdeš přesně to co se odehrálo , je to publikováno ve vědeckých časopisech a v r. 2015 vyšel jeden z nejlepších článků pro laickou veřejnost v časopisu Time (tuším 5 /2015) . Totéž v bleděmodrym co se událo v 2019 . Sakra těch fake news je tolik a jsou tak starý že vlastně chybí jen ten 100 %  přírodní hostitel toho svinstva  , ale vše ukazuje že 100 % tvurcem je  Wuchanský institut  za   peníze  z  USA . A kdo spolupracoval se soudružkou Shi Zhengli  Peter Daszak (vyšetřovatel  z WHO) obrvelký zastánce přírodního původu. To je jako když do mého auta napálí opilej  dopravák  z vedlejší a jde to vyšetřit.

 • Moji sousedi, senioři, se nechali naočkovat, nebylo to povinné, ale nechtěli se nechat šikanovat. Paní zpátky dovezla sanitka, hned po naočkování mrtvice. Prý je vyloučeno, aby to bylo z očkování. Náhoda, jen náhoda, jedna z milionu, vakcína je zcela bezpečná. Kdo tomu věří, ať tam běží. U desáté dávky ambrózie si to řekneme. Mimochodem, vědci údajně stále horečně hledají mezičlánek, který přenesl nemoc z netopýra na člověka. Prý stále nic, ale z Wuchanu to NEMOHLO utéct. To, že s čínských laborek unikají viry celkem běžně, díky specifické mentalitě číňanů, nepadá na váhu. Virus je přirozeného původu, po 5000 letech pojídání netopejrů se to stalo poprvé - prostě náhoda a z Wuchanu nic neuteklo a hotovo! Příspěvek prý obsahuje nevhodná slova, cenzure jede. Tak zkusím w.u_c_h.a_n trochu rozčlánkovat. Tak ne, bude to jiné jiné slovo. Hledám, třetí pokus. Mohli by napsat, které slovo je nevhodné, snad očkování? 4. pokus. Tak asi bu.....ce je to slovo závadné. Jo a mimochodem, kámoš co se mi onehdy celem tvrdě posmíval, že nejsem očkovaný, tak právě leží s covidem. Vakcína funguje a ne že ne.

  • Slyšel jste někdy slovo hoax Vy aktivisto? Jen pro Vás, není to nic pěkného. Jinak máte v nejbližším okolí pěkně rušno. 

  • Na silnici srazilo auto pána těsně po očkování, příčina dle tvé teorije je očkování !!!  A Elvis , žije.

   • ano pokud jeho rozpoznávací schopnosti jsou sníženy po použití vakcíny , to že sraženiny v krvi jsou o tom žádná a je  jedno o jakou vakcínu jde . Jen tak mimo min. jeden den po očkování by měl být daný jedinec stejně opatrný jako při podezření na mrtvici a dva týdny se hlídat , pokud vím tak v Rusku po Sputniku neměli několik týdnů   chlastat a u těch vakcín ostatních je to stejné , jenom ten Pfizer je čistej že jo  ? Nechlastej ani min 3 dny než jdeš na očkování neb ty neznatelné sraženiny můžou být sakra znatelné . Nikdo nepopírá že očkování je menší zlo než nakažení bez očkování . Ty Elvisi .

 • kdo chce at se naočkuje a ostatní nechte na pokoji a předpisy budou platit pro všechny  , stejně testy  a dělte lidi jen na zdravé a nemocné .To co vidíte dnes není o nečkování ,  ale o tom že jste ty co se chtějí očkovat zvýhodnili a moc dobře se ví že tahle vakcina nikoho na věky nechrání a už vůbec ne před tím že to může roznášet , naopak jste z těchto lidí udělali superpřenaše kteří to roznáší a někteří ani netuší že to tak může být , za tohle by měl Babiš a spol. dostat doživotí bez možnosti propuštění a někdo musí najít odvahu a jednat i s tou gobalfarma mafií . Informací už je dost. Došlo to tak daleko že očkování podstoupí i lidi pro které je přímo zdravotním rizikem či  ti co mají mírný průběh  což je to samé , jen aby mohli jít  někam jako normální člověk a kdo je neočkovaný je automaticky  přenašeč který si zaslouží izolaci . To se radši nebavíme o Itálii , Německu či Rakousku kde jsou zdraví lidé vlastně v pozici domácího vězení a někteří už nemohou ani do práce . Jestli tohle  připadá zastáncům očkování normalní tak už nástupu debiltotality nic nebrání .😎

  • Rád bych viděl podepsaný tvuj "reverz" , že v případě těžkého průběhu  onemocnění ve tvém případě si to budeš paltit sám , protže ti byla nabídnuta jednodušší a levnější varianta ale ty jsi ji  sabotoval. A pak kdo je hlupák???

   • ta uplně nejlevnější varianta není už k mání , nic takového nevytvářet a zrovna to trio ČLR , Nadnárodní koncern Pfizer , hedge bankovní fondy US k tomu mají hodně co vysvětlovat . Ještě jednou nepopírám očkování  , ale pouze vznik a řešení tohohle svinstva a možná už si to nepovíme  , ale pokud tohle svět nezastaví bude se to opakovat . Myslím že to je nad tvoje chápání , teda nejen tvoje. 😎

  • Takže člověk který je naočkován, u kterého se virus nemnoží jako u neočkovaného je podletebe Super přenašeč??!!  Za to by jsi měl dostat NObelovku.

   • ty jsi skutečně hlupák , nikdo nepopírá že očkování snižuje nakažlivost a průběh   , ale ten očkovaný s covidem není bezinfekční !!!! Takže pokud nemusí dodržovat pravidla jako neočkovaný je  přenašeč , pokud je nakažený a jestliže nemá žádné příznaky nemoci tak ji roznáší , aniž o tom ví  - superpřenašeč z hlediska definice (v zasadě je jedno zda je očkovaný či ne ) 

    Už neodpovídej a jdi si pro tu NO - belovku

    • Zrodil se další na slovo vzatý virolog a mikrobiologie. Děkujeme moc za Vaše moudrosti. 

     • kde je nějaká nepravda ? Kávičku ve Wuchanu na náměstí  si asi nedáme , nejsem ani virolog ani mikrobiolog , ale už v 3 /2020 bylo jasné že je to nákaza šířící se aerosolem a vše se potvrdilo až v 11 /2021 kdy nám ten koronáč vecpali do malé částečky vody aerosolu , no sláva  a přitom na to stačí drobet lepší  obecné znalosti přírodních věd . To že je chyba dělit lidi na nečkované a očkované místo toho zda jsou skutečně nakažení či ne je trestuhodnost už od té doby co onemocněli očkovaní či vyléčení opakovaně a zejména za tohle je zodpovědná Babišova vláda  u nás a nemůže být utechou že tak konal celý svět , prostě se opisuje . To je jako ta USA kde si někteří Evropané přinesli nákazu z letadel letící  z Ameriky do Evropy a soudruh Donald zakáže lety z Evropy a vnitrostátně se v USA létalo dál . Uznávám že by to bylo těžké rozhodnutí , ale ta klika okolo Trumpa může za tak extrémní rozšíření v Americe. To se radši nebavíme že co utnul v 2015 Obama , tenhle chytrolín 2017 povolil , včetně těch podpůrných grantů do Wuchanu . Já osobně doufám že jde o nehodu  , pokud to byl úmysl tak to zkusí do 3 až 10 let znova a bude to tvrdší . Děkovat nemusíš ani sarkasticky neb se to jmenuje diskuze .😎

      • dzixy

       Martine, máš pravdu s argumentací, že je to zde diskuze, kdy většina si to neuvědomuje. Ale ty zde valíš vinu za existenci covidu na Babiše a jeho vládu. A to je teda opravdu prachmizerná argumentace, když to samé je na celém světě. Leda by Babiš byl vinen i za ten Wuchan od samého začátku.

       • Reakce na příspěvek:

        bohužel globalizace proběhla i v debilitě , nic nového . Je pravdou že pro některé jedince může být likvidační neb normálnost určuje většina (bez ohledu na správnost názorů) .😎

       • Reakce na příspěvek:

         ne  to není pravda , já Babišovi vyčítám jeho chování  a opatření i přesto že má a měl dost  informací , a vinu za Covid přičítám vývoji v komunistickým Wuchanu ve spolupráci s nadnárodním koncernem , v pozadí investičních hedge fondů  ze Západu .

      • Jak prosté: Očkovaní  nezahlcují  nemocnice!!!   Další řeči sjou zbytečné!!!

       Jinak tvůj  text ", naopak jste z těchto lidí udělali superpřenaše kteří to roznáší a
       někteří ani netuší že to tak může být , za tohle by měl Babiš a spol.
       dostat doživotí bez možnosti propuštění a někdo musí najít odvahu a
       jednat i s tou gobalfarma mafií . Informací už je dost.

       Nelze dělat věci tak aby si každý určoval svá vlasní pravidla.

       • Reakce na příspěvek:

        už jednou jsem tě označil za hlupáka , v okamžiku kdy se ukázalo že očkovaný  se může nakazit a být infekční , nelze dělit lidi a opatření pro neočkované a očkované , jen na obecně platné pro všechny , max. na nakažené a nenakažené (bez ohledu na očkování ) Nemá cenu se hádat s někým pro něž je hloupá víra v něco  dogma . To známe už tisíciletí - náboženské dogma , kdo ho popíral tak ho klidně upálili. Neodpovídej už na mé poznámky , zbytečně plýtváme elektriku a čas .

        • Reakce na příspěvek:

         Do hlupáků nadávej svým parchantům, až budeš napojen na ventilátor tak si vzpomeneš co jsi blábolil. Vakcína snižuje riziko závažnosti onemocnění , vyzkoušeno na cca 2 mild. lidí proti tvým výplodům chorého mozku.

         • Reakce na příspěvek:

          jedinýho parchanta měli tvoji rodiče a ještě nervního ,  

          • Reakce na příspěvek:

           Je hezké jak se někteří hlupáci  realizují v anonymitě, jinak jsou v životě úplné lejno. Najdi si svou cílovou skupinu možná dostaneš i 3 souhlasy na víc nemáš. Pouhý provokatér a ještě anonymní opravdu kabrňák.

         • Reakce na příspěvek:

          chápeš vůbec psaný text , či souvislou informaci ty hlupáku   . Nelze vyloučit že se na ventilátoru nebudeš točit taky , to tak je i když s menší pravděpodobností  . Opravdu nemáš nervy v pořádku erve , dělej s tim něco to neprospívá imunitě - není nic horšího než neomylný hlupák a ještě nervní  měl by sis všimnout že křik , nervy v kýblu - adrenalin , strach , nevětraný prostor této epidemii přeje , počet vydechovaných virů  v prostoru se zvětšuje , takže ohrožuješ i své okolí které za tvůj labilní stav nemůže 😎

          • Reakce na příspěvek:

           Proč se vztekáš ???? Máš bebíčko??? Nevěřím že máš občanku?? To není možné!!!

           • Reakce na příspěvek:

            blbe nechápeš základní pojmy typu vztek , ty si celkově nevyrovnanej hnup , tipnu si samotář bez budoucnosti v nájmu co tráví svojí žluč v rachotě , tak si užívej sám sebe a už nevotravuj.

 • realista

  Mám podezření, že tlak na povinné očkování je odjinud........viz níže

  Nerozumím jedné věci. Proč Babišova vláda těsně na odchodu, tak vnucuje povinné očkování? Kdyby to bylo před třiceti lety, tehdy s mozkem vymytým komunistickou propagandou bych byl nadšený příznivec. Ale dnes potom co jsem za třicet let sám přečetl, dověděl se i zažil, mám VELMI SILNÉ POCHYBNOSTI. Dle mých poznatků má očkování smysl v individuálních případech. Plošná vakcinace hlava nehlava je většinou spíše na škodu. Ústup nemocí prý nastal lepší hygienou, kvalitnější stravou a čistou vodou. Očkování prý nato mělo pramalý vliv. Aspoň tak to popisuje kromě jiných zdrojů například tato kniha  https://www.megaknihy.cz/alternativni-lecba/101570-ockovani-obchod-se-strachem.html?utm_ce=nc&utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=product-025&utm_content=O%c4%8dkov%c3%a1n%c3%ad+obchod+se+strachem&utm_term=ockovani+obchod+se+strachem 

  Nevím, ale vím, že existuje zločinecká organizace DEEP STATE, CABAL, BILDERBERG atd. která se snaží ekonomicky, politicky, vojensky, informačně, zdravotně, potravinově a jinak kontrolovat svět a redukovat populaci. Ta prý sponzoruje biologické, bakteriologické a podobné zbraně (žeby covid?) a experimentální vakcíny s destruktivními účinky zkouší na nic netušících lidech například důvěřivých nevzdělaných Afričanech. Gates prý k nim patří. Jestliže jeho firma prodávající software nedokáže dodat ani kvalitní internetový prohlížeč, kde je záruka, že vakcína v níž má prsty nebude stejný odpad jako jeho slavný Internet Exploreer? 

  Pokud prý má být kvalitní vakcína, vývoj trvá roky a ne narychlo z rukávu vytřepané "něco" pochybného původu. U nás ve firmě je většina lidí očkovaných. Jen pár nás odolává. Poslední dobou u mnohých pozoruji podivné stavy jako pokašlávání, slabost, nevolnost.....Dříve jsem si ničeho takového u nich nevšiml a pokud měli nějaké potíže, tak je měli pod kontrolou. Tento týden jeden očkovaný byl celou dobu takový malátný. Na naši radu se nechal testovat a má covid. Všichni jsme s ním přišli do styku i já neočkovaný. Nechal jsem se otestovat a jsem v pořádku.

  Proč Babiš těsně na odchodu vnucuje povinné očkování? Gates, Soros a spol. mu něco slíbili? Vyhrožují mu? Vydírají ho? NEBO O CO JDE? CO JE V POZADÍ????? Dříve bych Babiše volil prezidentem ale po povinném očkování bych si raději usekl ruku s jeho hlasem. A takovým nás asi bude víc......

  • dzixy

   Realisto, ty si zřejmě libuješ v hodně slovech. Co jsi chtěl říct, dalo se říct dvěma větami. Prostě nejsi zastáncem očkování a varuješ ostatní neočkované. Domnívám se, že dnes je to již i trestné. Ale v diskuzi se to ještě dá, ale co jsi psal, nebyl diskuzní příspěvek, ale pokus odvrátit neočkované od očkování. To bys měl nechat na každého osobně. Co ti do toho, zda někdo ano, a proč? Ty odolávej a možná budeš mít štěstí, že tě ta potvora covid mine, ale ona se zase vrátí a  potom již nemusí být k tobě milostivá, jako dosud. Anebo si myslíš, že jsi mimozemšťan a máš v genech naprostou imunitu? Už tě vidím na lůžku jak chroptíš, lapáš po dechu a nejde ti to. Sci - fi? Možno, ale také ne. Stejně si ale myslím, i když se to zdá být moc tvrdé, že každý podobný tobě, pokud onemocní, by si měl všechno hradit sám. To bys koukal jak by se Tvé mizerné úspory míjely.

   • Na tohle existuje jediná odpověd někteří nevěří očkování které provádí stejná firma která podporovala syntetické navyšování nakažlivosti virů a dnes proti nim očkuje a super vydělává  .Očkovaní versus neočkovaní hrajou ruletu 1 :5 až 1  :10 (to je soukromý tip) na průběh a umrtí , bavíme se v čase přítomném nikoli budoucím !!!!(tam to nikdo nedokáže odhadnou , jen ten Fajzr by byl rád kdyby moh očkovat celou planetu sám a min.dvakrát denně , zbytek dne  budeš mít na to vydělat na očkování)  Jen tak mimo závěry institutu Roberta Kocha jsou proti očkování dětí , mimo těch nějak ohroženějších . To byl první institut kterému došlo že se to svinstvo šíří aerosolem a ejhle světovým vědcům to potvrdit trvalo skoro dva roky a min. rok se to obecně popíralo a byly to fake news. Všichni jste se upjali jen na očkování a už ani nevzpomeneme na příčiny a to celosvětově .

  • Plošná vakcinace, znamená pro virus nevhodné prostředí, pokud se najde někdo kdo není naočkován, tak je to pro virus jako zahrádka z kompostu mezi kamením. Atak se pořád dokola může přesouvat na vhodnější prostředí pro jeho  vývoj. To je evoluce. Opravdu si myslíš že má někdo zájem vyčerpat veškeré fin  ze státní kasy na zdravotnictví a nechat padnout stát???  Každá epidemie je katastrofa a nejhorší je když s tebou někteří nespolupracují.

   • realista

    Jo, ten "kompost" vidím denně u nás v práci.....😉TO FAKT SEDÍ......očkovaní mají covid, chrchlají, je jim zle z bůhví čeho a my neočkovaní se v tom bez nákazy pohybujem....myslím, že by bylo dobré přehodnotit přežitý mýtus Pasteura o bacilech a přejít ke Kochovi a jeho teorii o imunitě....pokud víš o čem mluvím....

    Ano, opravdu si myslím, že někdo má zájem zbankrotovat ekonomiky států a udělat z nich otroky nadnárodních bankéřů FEDu. A použije k tomu všechny prostředky třeba i válku....

  • Babiše vždycky vydírala zejména jeho nenažranost 

 • No jo, těch osob nad 60 let je moc a je potřeba ušetřit na důchodech, aby se uhradily dluhy, které tady nadělala Burešova vláda, která rozhazovala plnými hrstmi. On ten covid (communist virus demention) tu "nepotřebnou" populaci nad 60 let "zredukuje".

  • dzixy

   Občane, hlavně že Ty zde zůstaneš😀😀😇

  • Kravina napadne asi každého, ale jen mamlas ji vysloví

  • nejen Babišovo vláda , ze státu kde po komunistech zbyly jen nesplatné dluhy , ale furt byl věřitelem  se stal stát který už jen na úrocích platí 50 miliard ročně a pokud nám spadne ocenění ekonomiky budeme platit více na urocích než je celý ropočet min.obrany . To už je švestka.

   • V Č.konsolidační agentůře zůstalo cca 3bil.  + důchodový fond který rozpustil Kalosek s ODS v bankách  a Zlatý poklad, námoční plavba....

    Pořád jsi přesvědčen , že po komunistech zůstaly jen dluhy

    • po komunistech zustal vydrancovaný vnitřní potenciál země , ale z vnějšku byla ČSSR věřitelem , bohužel dluhy skoro nevymahatelné a ty co byly vymahatelné  stávající politická sebranka (ted již v demokracii) stejně znehodnotila viz dluh Ruska. To není že by si soustruh za komančů nevydělal , ale místo 5 let makal 35 a těch 30 na SSSR a třetí země kde měl zvítězit  .ebilní komunismus.

 • josef.chmela

  Ti komedianti ze zdivočelých koalic už toho naslibovali, že už ani nevědí co slibovali. Ale co si stádo ovčanů zvolilo, to bude mít.

  • Ano, co si stádo ovčanů zvolilo... naštěstí ti členové vyznavači strany podle zákona zločinné a opovrženíhodné už vypadli z parlamentu.

   • Beran dloholetý člen  kandidát na ministra.

    Kalosek  jeho agitky v práci se nedají zapomenout.

    A další.  Prostě soudruzi se přetavili do jiných stran za souhlasu Havla a Rumla , né nadarmo skartovali  cca 250 tis. svazků, ti co zůstali v evidenci jsou jen neškodní pěšáci. A zase jsi je volil ty ovčane.

    • dzixy

     Domnívám se, že Cibulkovy svazky jsou dost reálné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit