Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fico se chova jako spravny slovak.Patrili pod Uhry.Kdyz vznikla CSR, tak se pridali k bratrum cechum. Kdyz zabral Hitler CSR, tak si ustanovili za pomoci Hitlera slovensky stat. Kdyz jim zacalo tect do botu, udelali slov.povstani a po ukonceni valky jsme byli zese dobri bratri. Po roce 89 opet pracovali na samostatnosti.Nevim jak by dopadli jako narod, kdyby nemeli bratry. Bratry jsme byli jen tehdy pokud jim to vyhovovalo. Vzdy sli za temi, aby se meli dobre bez ohledu na moralku.. Ja jim moc neverim. Fico = Putin.
  • "Tati, tati, prý pocházíme z opice a žili jsme na stromech, máme za úkol"...

    "No, to já nevím, fakt to bylo hodně dávno, hele brnkni do vajthauzu, tam maj jednoho, co z něj slez nedávno"...
    • vanhorne
      "jednoho, co z něj slez nedávno"
      Kremelsky pan domaci porad jeste sedi vysoko v korune na vetvi.
      • ale tys ještě coby paryba ani nevylezl z oceánu, takže i tak má před tebou slušný náskok..... *3*
      • je běžné, že člověk průměrné ba podprůměrné inteligence nechápe pohnutky a činy jiného, který je geniální a vysoce jej převyšuje, nic si z toho nedělejte
    • To má však ještě pokračování. Synek si popletl číslo a zavolal do Kremlu a tam mu řekli: "Da, da, u nas živjot takaja sovsjem malenkaja objezjana, no ona ně sidit na děrevje, no isčet acheologičeskije artefakty v ozere v kotoryje tam upali archeologičeskim učonym kogda oni mnoho vodki vypili. Možet byť éto ně objezjana, no ryba.
      • podívejme, rasisté oba dva a mají spory? asi na tom stromě oba sedí dosud
        • Na kterém stromě sedí Putin? *1*
          • Pokud na některém, tak pak na tom, kam dojdou tvoji potomci, budou-li mít štěstí, asi za padesát generací
      • Blahoslaveni budiž ti, kdož duchem chudí... *1* *1* *1*
        • Nu vot Khárl, ně poňal? Nádo napisať na azbuke? *1* *1* *1*
  • V Superstár som jako porotca zarobil milióny
    • Lebo si komerčňák
  • Bolševici zasratý prenásledovaľi našu kapelu Team
  • Žijem aj v USA, na Floridě
  • Moja žena je modelka
  • Predal som statisice álb
  • Róbert Fico je k o k o t drevený
    • Som najlepší umelec vo východnej európe
      • Nie. Já som.
    • Já som zarobil milióny
  • Zamilovala jsem se do dvou , Ovara a Skřeta, co mám dělat? Jeden tlustý, druhý trpaslík, poraďte!
    • no, je pěkné, že jsem tvůj vzor natolik, že kradeš můj nick, ale to ti k osobnostímu růstu samo o sobě nepomůže, hloupý jsi sále.
    • vanhorne
      "Zamilovala jsem se do dvou"
      Do tretice vseho dobreho,tak sa mozes zalubit do Fica.ked sa vrati.
  • Jednou, a nebude to až tak vzdálená budoucnost, procitnete z vašeho amerického zidealizovaného snu. Nepoučeni historií dáváte opět tupě všanc budoucnost své země. Jednou, a nebude to trvat dlouho, na vlastní kůži pocítíte toto "bratrské" spojenectví. Do budoucna budete hosty ve vlastní zemi a věřte mi, mnoho neschází.

    V takové zemi však žít odmítám, v takové zemi žít nebudu, proto jsem před více než pěti lety ČR opustil.
    • vanhorne
      "proto jsem před více než pěti lety ČR opustil."
      A ako tam teraz v tom Rusku,all is charasho,eh?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit