Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na takové politické zrůdy by měl platit zákon odlovu za finanční odměnu.Copak,potřebuje si zvednout svoje ego když to ostatní už jen visí?Je mi líto takových uplakaných ubožáků,formátu Drahoše,
  • A to,ze zkritizoval to je jako na metál? Hrdina,mučednik? Dostane trafiku v Senátu??
    Obyčejná slizká pijavice!
  • To je strachu, že se někdo vyhraňuje k zemanovi *14*
  • Já chci zase na hory, zkritizoval jsem naší uklízečku a vrátného.
    • Oni ti je nechtějí zaplatit?
  • kdo to je?
  • Zas jeden šmoula co je zhnilý jak *12* ,chce jen žr, át z plnýho koryta a nahlas mlaskat. A chátro daňový poplatníku drž hubu,makej a plať daně,aby bylo koryto pro nás pořád plný !!! Bude bezpečnostní pojistka,že se nebudou trestat ti,co od roku 1990 rozkradli ,zničili vše co šlo-za biliony korun. Je to jeden z nich-jako taťka šmoula nebureš -z ho, ..vna a je miliardář !!! A lůzo,posílej koruny na dotace pro miliardáře,na dafky pro naše "dájtě vy rasýsty" a další např.bezpečnostní pojistku senát !!!! *1* *1* Ti se tak zabezpečují,že již není na invalidy,děti pracujících,na důchody.....!!! Ale sobě,sobě si nezapomenou přidat !!! ZRUŠIT SENÁT !!! Zbytečnost na tak malý stát !!! A poslanců-poslanců by stačilo nějakých 81 a za dvounásobek minimální mzdy !!!
  • Až to fišer půjde do prdele, dejte vědět!
    • Teda Ty jsi ale přímočarý a upřímný *1*
  • Domnívám se, že poražení kandidáti na prezidenta přeceňují své politické ambice. Žádný nechce přiznat, že do voleb šel jenom jako někdo, kdo má snížit počet Zemanových voličů. Jak se jim volby nepovedly, tak se jim nepovede dostat do Senátu, nebo Parlamentu. Nikdo z nich totiž nevybočuje z řady těch, co tam již jsou a mají možnost si vytvářet podmínky pro znovuzvolení.
  • Ano, Fišer má jedinou pravdu. Demokraticky zvolený president je pozván na sjezd demokraticky zvolené strany. Co v tom vidí za anomálii? To chce kandidovat do Senátu? Co tam chce dělat? Jakou pojistku demokracie tam chce demokraticky zastupovat? Měl by si to v té své hlavě porovnat a přečíst si ve slovníku, co to je demokracie. Demokracie je forma vlády, ve které se všichni občané rovně podílejí – přímo nebo nepřímo skrze volené zástupce – na navrhování a přijímání zákonů, kterými se řídí jejich společnost. Nikde jsem nenašel, že by se to nemělo týkat nějaké vyčleněmé skupiny, za kterou Fišer označuje KSČM.
  • Ano,to by se mu líbilo,křesílko v senátu,dělat kulový a hrabat prašule.Toto semeniště všelijakých odpadlíků zrušit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit