Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jelikož toto je prakticky protektorát řízený Němci nechápu proč tady má být prezident.
  • neuvěřitelná drzost, ale majitelé fotoelektráren jsou spokojeni,že!!!!!!!!
  • Ten, který připravoval balíčky pro prostý lid se nestydí žebrat o post prezidenta.
  • Nechápu kde tento pán bere tu drzost hlásit se o funkci prezidenta národa,který v podstatě nenávidí.Miluje všechny mimo Čechů - kdo bude sledovat jeho činy, jistě zjistí koho tuten soudruh doopravdy miluje.
    • Je to džob jako každý jiný, ty patriote. Něco jako hokejový trenér. Žoldák. Stačí odvést zaplacenou práci pořádně. Kapito?
  • Otázka je proč pan Fišer rozjíždí prezidentskou kampaň v České republice. Jemu, židovi přísluší, rozjíždět kampaň v Izraeli, kam patří.
    Čechů ať vládnčech a ne žid.
    • škoda že ty nevládneš češtinou...vlastenče !!!
      • No, konečně. Jsem rád, že se našel někdo, kdo se nikdy nepřeklepl...pitomče ! ! !
        • ty klepeš do klávesnice ?? aha tak pro to... *15*
  • Já bych tohohle člověka nechtěl mít svým prezidentem ! ! !
  • na toho židocikána jsme čekali,takovej ksindl chce být prezidentem a premiéra mu bude dělat nějaká cikorka co znásilnuje malý děti,dost bylo tady těch obřezanejch zmrrdů
    • ty si dobrej magor... běž se spláchnout. Mě se Fischer taky nezdá, ale to co píšeš vypovídá jen o tobě
      • pán je také obřezaný židák?pak se odstěhuj do Izraele,však oni vás tam arabáči stáhnou z kůže *1*
  • Pro takovýto vybrakovaný rozkradený stát který už nevlastní skoro nic je prezident naprosto zbytečný, nevím proč ho tady pořád prosazují.
    • Pro pane Aloise: tak jako západ určil a financoval Havla a jeho vyvolené, tak Bildberg určil a bude platit kampaň. Už jenom lže, s těmi 15-30 milióny. Když by mu je dali sponzoři, tak si ho kupují a něco za něco. Bohužel, je rozhodnuto..... o nás bez nás....... *16*
  • pozorný + spasitel.
    a koho tam chcete vy?
    máte možnost to ovlivnit.
    ale o lepším nevím.
    aspon je nestranej čech.a že to bude mít sakra těžký s touhle bandou,vo tom žádná.
    kéž by takoví lidi byli i v poslanecký sněmovně.
    mám za to,že by ty nynejší restrikce,byli řešeny citlivěji.
    • Mile rad odpovim-Pana Okamuru.
      Ale tohoto trafikanta a zastance cikanu v zadnym pripade!Nehlede,kdyz blahopral cikansky pakazi k jejich ROMSKEMU SVATKU (zadnej rom nikde ve slovniku neexistuje,tak nemuze byt ani svatek),tak prohlasil,ze cesi jsou rasisti a jak s nimi citi...Inu,to vis-ma zdarma nekolik set tisic hlasu!!!
    • Myslím si, že s tou bandou jede, a bude hůř.
  • Tak prvni procikansky kandidat je zde. *12* A vedle nej ta ruska mrcha z ty superstrany zelenych.
    Teda,to je doopravdy vyber!No,tak kdo je mladej,at jede z tyhle zeme pryc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit