Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak věřiteli,nebo věřitelé,neotálejte.Pokud nechce zaplatit,tak exekuci na něj.Jeho spolustraník je už v exekuci taky.Jó když si někdo půjčuje milióny,a nemá to čím zaplatit.Ale na dovolenou jezdit můze.Na to má peněz dost. *12* .Komunista. *12*
  • To se nám to hoduje když nám lidi půjčí..... *16*
  • hm, nějak se zatím nedostal ke korytu, Zeman to jak tak koukám splatí dřív:o) Jedna zakázka a je pohledávka uhrazena...:o)
  • Nemám rád lidi,kteří těží za každé situace.Za války u Němců po válce u komunistů a tak plují na vlnách a charakter je na bodu mrazu.Pomlouvat stranu,která ho vynesla do výšin a vyšplhat se po zádech těch,kteří měli čest a charakter a byli z KSČ vyhozeni.Tak to je to,proč byl pro mě tento pán nevolitelný.Zrovna tak jako Dlouhý,který alespoň pochopil a včas se vytratil.To samé VUML Sobotka a další.Že se ušpinil p.Pirk to mě překvapilo,ale to je tak,když se cpe někam na co nemá.Ne nadarmo se říká kdo chce kam,pomozme mu tam.Nebo,že by koukala z toho nějaká zprivatizovaná nemocnice?
  • Šmejd není ten co půjčuje ale ten co nevrací.
  • Chudák Pirk.Měl by se věnovat srdcím.Tam je skvělý.
    • Jaký chudák! Je úpně stejný jako ten, který se tlačil na místo prezidenta. Vygumovanec kapitalistický.
  • Dluh zůstává dluhem, ať to jakkoli nazývají.
  • Dovedu si představit kolik velkých milionářů a miliardářů k vůli vlastnímu prospěchu ho dotlačilo k prezidentské kampani s tím, že mu vše odsponzorují a zaplatí a když Fisher neuspěl ´, tak ze svých závazků vycouvali. Jsou to šmejdi.
    • na druhý straně moc chytrý není, měl utrácet jen to co dostal předem, za bilbordy mohl ušetřit, ty totiž v kampani spíš působí negativně, aspon mě teda ty šklebící se masky na každém rohu jdou na nervy, spíš je rozhodující jak se ukážou na tv besedách a ty je nic nestojí, jen se pořádně připravit a ne blbě kecat ač sám bývalí komunista, dělat ze sebe velkýho antikomunistu, to svědčí o strašně velkolepém charakteru. Ale je dobře, že ukázal lidem co je zač
  • Kde se vzaly ty hlasy, co dostal? A kolik by asi dostal dnes hlasů? Ještě, že byl včas vyřazen. To by byl prezident!!!
  • Nedovedu si představit, jak by se ten HOCHŠTAPLER choval jako prezident. Snad by konec ČR byl rychlejší....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit