Přejít na výpis diskuzí

Fischer stále vede prezidentský průzkum. Zeman se na něj dotahuje

18.12.2012 15:17
21 příspěvků

Nejpreferovanějším prezidentským kandidátem je podle aktuálního průzkumu agentury STEM někdejší předseda vlády Jan Fischer, v prvním kole by ho volilo 25,6 procenta lidí. Dotahuje se na něj ale bývalý premiér Miloš Zeman, který by skončil druhý s 17,2 procenta hlasů. Fischerův odstup od Zemana se od...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tak toho Fischera rozhodně neeeeeee !!! Fandím Franzi toho volit!!!
 • Tahle země potřebuje mladého člověka co naslouchá. Tím je Okamura. Ne tyhle staré korytáře co se střídají jak na kolotoči pro nabušení peněženky.
 • Já nevím, co proti němu všichni máte?!!
  No nepřivezla snad paní Fischerová už minulý týden popálené Natálce vánoční pohodu a dárky? Jé, ta je hodná! Škoda, že se jí do těch návštěv už časově nevešel ten znásilněný a skoro umlácený Patrik.
 • Fischer vede,ale krávu za vocas !
 • Tady na mne Fischer vykukuje z webových stránek a sepjatýma rukama prosí ať ho volím, opravdu nechutná fraška, fuj tajvl.
 • Ať nelžou lumpi, toho žida nechce ani stará Blažková vždyť ve vládě je samej žid.
 • Agentura STEM je nejméně věrohodná a k Fišerovi a komunistům vyloučeným po 1968.To je přesně případ proč nebude volitelný.To je karierista,který musel souhlasit se vstupem okupačních vojsk a pak začala tvrdá normalizace.Protože si všímám jaký povl nám vylézá z brlohu tak jsem se rozhodl,že napíšu skutečnosti jak to bylo po r.1968 až do sametového podvodu.Jsem jeden z těch co byl poškozen po všech stránkách života,ale nestěžuji si jako nyní,kdy převlékači kabátu vystrkují růžky a ještě něco Havel nikoho nezajímá tak nás prosím média neobtěžujte.Ten atak se nedá poslouchat.Začínám mít dojem,že tomuto režimu zvoní hrana.
 • ANI ZEMAN ANI RYBÁŘ!!!!! Stačí být Dluhoslavovým voličem, tvářit se že miluješ oranžovou, zvolit za prezidenta J.D. mladšího...
  Polezeme potom všichni svorně kupředu levá do zádele socialistické EU a naučíte se od nás, pozitivně diskriminované menšiny, jak to dělat aby jste nikdy nemuseli pracovat a přitom budete dostávat na sociálních dávkách víc než dostávají na výplatu ti trubci co pracují.
  A když se to pracujícím nebude líbit Dluhoslav po dalších vítězných volbách v rudo-oranžovém parlamentu zařídí, aby těm blbečkům co ještě chodí do práce zvedli daně a nám přidá na sociálech.
  My máme vánoce každý měsíc a když na to přijde tak si vybrečíme i novou pračku nebo lednici, o sporáku nebo příspěvku na benzín ani nemluvím
 • Volby vyhraje Zeman, to musí být jasné i malému děcku...
 • Komunista jeden prašivej.
  • U nás je možné všechno.Ameriko dívej se!Tak proč by to nemohl být "židobolševickej,kryptofašistickej zednář" ??? *1* Do toho Augiášova chléva zapadá jako kamínek do mozaiky.
   Alespoň je nějaká prča *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit