Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V neobjektivním průzkumu možná vede, ale to je vše. Nechte se překvapit po volbách.
  • Fisher možná vede zásluhou politiků a médií, kteří ho prosazuje, ale volby vyhraje Zeman, protože Fishera lidé nechtějí.
  • Fišera ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • STEM zase provádělo průzkum v nějakém satelitu okolo Prahy a nebo výsledky prostě drze upravuje. Spíš bych věřil průzkumu,který je na EuroZprávy.cz,kde hlasovalo už přes 22500 lidí z celé země a to je už dost velká skupina respondentů na to,aby takový průzkum se blížil skutečné realitě.
    • NE, STEM i media dostali pořádně zaplaceno a náš malej blb to baští i z navijákem
  • Tady nejde o to v jaké straně byl či nebyl, ale jestli a jaký má morální kredit. Tohle prase je ochotno ignorovat 15% voličů, tím pádem plive na demokracii a nestrannost úřadu a tím pádem je nevolitelný. Nehledě na to, že apeluji na zrušení tohoto parazitního úřadu *16*
    • Právě že překabátění po roce 89 a záměna rudé knížky za demokratickou pro čistě osobní prospěch svědčí o naprostém nedostatku morálky natož kreditu.
  • Lidi by měli dát najevo svou vůli a žiďáka poslat na smetiště dějin. Volí ho pouze pár milionářů a pravičácké média.
    Žádné cinkání klíčemi, stačí přijít k volbám prezidenta a budou se divit všichni. Následovat bude hromadný úprk všech zločinců na Seychely.
  • Opět nám média placená kmotrama co sponzorujou Fischera podstrkujou svoji pohádku.
    Pro mě je každek kdo volí kariéristu a ex člena ksč Fischera blb. Tahle země potřebuje nutně změnu a ta nepřijde ani s becheráčkem Zemanem natož loutkou zlodějů Fischerem.
    Okamuro bojuj dál s naší justiční mafií která tě chce zlikvidovat jelikož se političtí mocipáni bojej čisté konkurence.
    Pokud Okamura nebude vpuštěn do boje o hrad urve bohužel křeslo Fischer. Je to jedinej konkurent co má elán charisma a může mu konkurovat.
    Jsem tolerantní člověk co se tejká vzhledu člověka ale Franz je i na mě prostě moc. Volit ho nebudu a jistě nebudu jedinej. Po zloději per nepotřebujem jako reprezentanta naší země mít na hradě tento počmáraný zjev.
    • Máš naprostou pravdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit