Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jsem o tom na netu psal ale zopakuji. Někdy kolem 1980 přijela k sousedovi teta,která emigrovala hned po 1948 a že chce umřít jako ve své vlasti.Přivezla hromadu jidla a tak a že tam píšou,že tady máme hlad!!! Tady potom nemohla pochopit,že i když zdrhla a republice nedala ani korunu tak že má domov důchdců a i doktora zadara! No soused si tenkrát za ty peníze co si přivezla koupil auto v Tuzexu. Takže i to KLDR moc nevěřím.A i kdyby kupovali jídlo tak musí vše tvrdě zaplatit! Naše republika po válce musela zaplatit za naše vojáky,kteří bijovali za Anglii nejen stravu,zbraně ale i až kaničky do bot!!!
  • Úlehla musí být vyloučen, samozřejmě ještě Hrdlička
  • Pan Zeman vyhrál volby a volilo jej 80 procent občanů, prakticky neměl konkurenci, to ospalé nevzdělané brebtající NIC, mu nemohlo být konkurencí!! *14*
  • Už jste to slyšeli? Florián rezignoval!
  • Tentokrát ilustrační foto opravdu ilustruje, tleskám!
  • ODS je čistě pravicová strana která vznikla pro boj z levicí, nakonec dopadli jako hubkaři a nedá je dohromady ani Klaus kterého nyní prosí na kolenou aby je zaštítil!!
  • Vtipnej ani ne, komunista také ne, ale pravdu píšící! Živit se lží, to je tvůj kšeft!
  • Komunisti jsou fasistickej dobytek.Ti umi pouze krast do svych kapes-ale jakmile se jedna o jakoukoli podporu svych soudruhu-tak to tedy ne.Radeji je nechaji vychcipat hlady *12*
  • Platí pro fleck, nikoli pro :-))
  • Komunista, a vtipnej?
  • Neposlal, měl jsem poslední pětku a dal jsem ji jedné mamince na 2 rohlíky pro dítě. Když to viděli bezdomovci, co zázrakem přežili zimu a neumrzli, tak měli slinu jak SSák šálu! Nemůžeme rozdávat, když je tu nezaměstnanost a bída jak v Detroitu!
  • Neposlals lakomče, co? Raději necháš soudruha chcípnout hladem. Takoví jste vy komunisti!!!
  • A podívejme, šmírák! Nejsi ty v ODStB?
  • Ty tvoje bláboly jsou už poněkud vyčpělé! No, chápu, blbeček fantazií moc neoplývá...
  • Ty si myslíš, že mne převezeš, když mi ukradneš nicku? Ne, teď si tam dám "Honza" anebo "kojence" a budeš "vedle jak ta jedle"! Nadarmo mě neplatěj, to si piš!!!
  • Tak co, rudořitnící, už jste poslali po pětikoruně soudruhům z KLDR? Nezapomínejte že vám tam vtom rozvinutém komunismu chcípají hladem, což je donutilo ke kanibalismu. Takže komunismus = kanibalismus? Tak jste to chtěli i u nás?
  • Blbečci hrají za jeden tým,ale dávají goly do vlastní sítě a ještě chtějí zůstat,prostě blbečci *3* *2*
  • Jsi zloděj nicek, soudruhu! Já už ji mám totiž zašitou od doby, co mi ji nakopali takoví, jako jsi ty!
  • Až zašijou všechny ódesáky, tak si nechám ze solidarity zašít pr.el, a budu opět "vonící"!
  • Notos = fantasticos idiotos!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit