Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zoufalá doba a systém nutí lidi dělat zoufalé činy, a bude hůř.
    • Právě proto že tu před rokem 1989 vládla zoufalá rudá totalitní doba se
      upálil Jan Palach.
      • Pusinko,Pusinko, zase to máš pomotané. Palach se hlásil ke změnám hlásaným Jarem 1968. Upálil se na protest nikoli proti KSČ,ale jako protest proti tomu, co je kritizováno i dnes a to znamená proti apatii občanů České republiky na všechno. Jak zde mnozí píší "ovce" si nechaly ukrást majetek formou privatizace, ovce si nechaly ukrást majetky prostřednictvím "Církevních restitucí", ovce dovolily,aby byly amnestování extra zloději a tuneláři. A mám dojem, že brzy přijdou na řadu restituce Sudetským Němcům a české ovce budou opět mlčet. Palach se upálil proto,že v té době české ovce mlčely, tak jako mlčí po roce 1989.
        • On má každý politik a nejen on na jazyku jméno Palacha a vzpomene si vůbec na jeho křestní jméno? Velmi dobře se dá využít té tragédie- podsune se tam boj proti komunistům a mladí, kteří tu dobu nezažili pak tuto dezinformaci papouškují donekonečna. Ostudou je, když to dělají profesionálové. Zářným příkladem byla paní Drtinová.
          Trochu jsem odbočil- pozůstalým upřímnou soustrast.

          PS: Pro p. starostu- o chloupek jste unikl...
      • njn ale jeho nikdo za nemocného neoznačil kupodivu ani ty komáři.Za to dnes je to lepší než přiznat že člověk něco udělá, proto že ho k tomu dohnal současný režim.
    • Naprostý souhlas.!!!
      • Někteří dokonce klesnou tak, že kradou nicky.
  • Hrochu já jsem četla že Olga Hepnarová se s lidma nesnesla už od mládí.
    Chtěla se pomstít celé společnosti a ne konkrétním lidem protože měla pocit že ji ubližují.

    Proč teroristé útočí na civilisty a ne na politiky? protože k těm se přes ochranky nedostanou.

    Jiný případ. žák v USA postřílel spolužáky.a byl v tisku odsouzen jako šílenec. Z obětí se stala
    parta andílků. pak se zjistilo že ten kluk byl tou partou šikanován a prostě se naštval.
    Byl tedy špatný jen on? Neřekla bych.
    • Hepnarová je takový můj trochu koníček - mám o ní knihu, přečetl jsem o ní spoustu článků, účastnil se na netu diskusí.

      Teď očekávám, kdy o ní po letech konečně dotočí film - měl by jít do kin snad letos v létě.
  • Hlavně sem nikdo nepište, že za to může dnešní zkurv@ná doba - Olga Hepnarová vjela 10.7.1973 s náklaďákem Praga RN úmyslně do lidí na tramvajové zastávce, osm mrtvých...

    Zajímalo by mne, proč tito problematici napadají nevinné lidi, kterým do jejich problémů nic není - kdyby zabili konkrétní svoje nepřátele, či v místě všemi nenáviděného darebáka nebo třeba nějakého politika, tak by udělali radost i třeba mnohým dalším lidem.
    • Hrochu, to nelze svádět na žádnou dobu, i když samozřejmě vnější okolnosti mohou stimulovat nějaké chorobné sklony. Normální člověk si problémy vyřídí s tím, kde je způsobil, pokud tedy tak učinit může, a to přiměřeným způsobem. Vražda rozhodně není přiměřený způsob. Ale lidé ve stresu nebo pod vlivem drog nebo trpící nějako psychickou úchylkou se neřídí logikou. Ti reagují emocionálně, živočišně a často pod vlivem paranoidních představ a halucinací.

      V daném případě jsou ovšem některé zvláštní okolnosti. Zřejmě se jednalo o problematické jedince a pravděpodobně psychicky ne zcela v mezích normálu, kteří omezovali práva svých spoluobčanů. Za pozornost stojí skutečnost, že občané se nedovolali práva u policie, na kterou se obrátili a která chce podle svých slov "pomáhat a chránit" a také to, že nakonec sepsali petici, ale báli se ji odevzdat na radnici. Jednalo se o trestuhodnou nedbalost veřejné správy nebo ten vrah byl "bývalý" a proto požíval "zvláštní ochrany"? A jak je možné, že takový zjevně problémový a psychicky ne zcela normální člověk mohl mít legálně zbraně? Tam by měla být napřena pozornost a tam by měli být hledání viníci té tragedie.
    • Dobrý koníček. Já mám ráda historické záhady.

      Smrt JFK - byla to konspirace nebo dílo samotáře ?
      Iluzionista Harrison který se nechal zavřít do bedny a pak byl v mercedesu. Při opakování
      tohoto kousku beze stop zmizel - nejedná se o podvod ale o záhadu.
      Záhada sněžného muže .. jehož existenci potvrzují jak američtí tak Sovětší občané.
      • A co říkáte na tohle? http://www.suenee.cz/protahnute-lebky-z-paracasu-v-peru/
        • Taky dobrý. *3*
      • Ty tečko taky čteš? Jak dlouho při tvém nízkém IQ tu knihu čteš? Asi rok, že? *15* *2* *4*
        • Vaše urputná snaha udělat ze mě neexistujícího Tečku svědčí o tom
          že potřebujete psychiatra. *7*
  • http://www.novinky.cz/krimi/362606-sousedske-spory-vyvrcholily-strelbou-zraneny-muz-skoncil-v-nemocnici.html
  • a politici si zase budou dělat lacinou reklamu!
    • je to smutná pravda. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit