Přejít na výpis diskuzí

Francie po útoku. Hledá se auto Coulibalyho a mluví se o obnovení povinné vojny

19.1.2015 18:04
13 příspěvků

Sílící radikalismus a nebezpečí teroristických útoků ve Francii otevřelo úvahy o obnovení povinné vojenské či civilní služby. Policie mezitím stále drží ve vazbě devět lidí podezřelých z užšího kontaktu s atentátníkem Amedym Coulibalym. Hledá se i jeho auto, které mohl vyměnit za zbraň.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Domnívám se, že Francie by neměla hledat auto atentátníka. Raději ať hledá další možné atentátníky mezi milionem muslimů, z kterých snad každý druhý může být jedním z těch, co se někde v davu nechá roztrhat na kusy, nebo unesou další oběti své zrůdné ideologie nadřazenosti.
 • Se ti teda povedlo.Občas se tady objeví takový vypatlanec tobě podobný.Tzv. prasič diskuzí.Tak zas zapni oranžovou kazajku a mazej tančit s koštětem.U popelnic máš soolo.
  • mas reklamu mas reklamu!!!!!!! hned zautoci vojsko a rospozna vse ty pujdes pracovat a ssolo se nekutecni"""!!!!!vzfy se pripravuj a neskod lidu protozre se ti nevrati jediny muslim. hned bez poslouchat jak poleti pumy na pobrezui""!!!!!
 • francazi muci vletet zpatky do alzirska a tyam pekne buuuum baaaaaac a cbombu!!!!!! a maasakr a fiiiii a pistolety a rosekat to na maderu a prd další bonbu a fiiiii a praaask.
 • Ti ubozí přistěhovalci za to nemůžou, je to jen pár lumpů kteří jim kazí reputaci.
 • Francie,ty nešťastná Francie.Doplácíš na svou přemíru demokracie a svobody.Svět se změnil a teroristé na ty neopatrné sázejí.Otřep se a sniž se do věku de Gaulla.Připustil samostatnost zemí v severní Africe,ale přitvrdil velikost Francie.Její velikosti se nevzdal a proto musel odejít.Francie,vzepni se ke kroku,že Francie zústane Francií.Že všichni ostatní jsou přistěhovalci a že i pro ně musí být Francie Francií se vším všudy.Ti ostatní nechť se klidí do země svého původu.Až tam si mohou kázat.
 • Stačí udělat v celé EU pořádek s každou menšinou která nedodržuje naše
  hodnoty a zákony. Trestat i doživotním vypovězením z EU.

  Postihovat ty co kážou Islamismus a zavřít Mešitu kde to bude povoleno.

  To co se stalo v Německu je skandální - policie zakázala demonstrace!
  Na co ji tedy občané mají a proč ji platí. Je tu od toho aby občany chránila - jinak ji zrušme.
  Až se lidé začnou bát říkat své názory aby se někdo nenaštval a nepovraždil je
  tak je se svobodou slova Amen.
  • Jaké jsou Tvé evropské hodnoty... napiš nám něco o nich...
 • Za tyhle a předchozí teroristické akce by měly být naplaveniny poslány tam, odkud oni nebo jejich rodiče přišli.
  • moc jednoduche, lepsi bude si je nechat a zavest policejni stat smirovani vseho a vsech kdo bude proti bude oznacen za teroristu!!!!!
   • Máte pravdu. Současná situace, kdy je civilní obyvatelstvo řádně vystrašeno, to je jen příprava na to, aby se posílily bezpečnostní složky, tajné služby, armáda a aby se lidem opět sebralo trochu svobody a soukromí. S odkazem na boj proti terorizmu bude možné kohokoli špehovat, kohokoli vzít do vazby na neomezeně dlouhou dobu (Američané to praktikují již dávno), komukoli vtrhnout do obydlí a kohokoli šikanovat. Je to jen další krok k totálnímu ovládnutí a totální kontrole všech lidí na světě.
 • bude válka
  • Válka v podstatě od té druhé světové nepřestala, byť shodou šťastných okolností se z ní nestala válka nukleární. Na světě se válčí v podstatě neustále. Ale nyní mám takový pocit, že situace graduje do konfliktu, který bude pro lidstvo osudný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit