Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevím jak vy, ale já jsem snad ještě nikdy o žádném franouzském guláši neslyšela... Já jediné, co čem jsem snad za celý svůj život slyšela je ten náš typický český guláš na několik způsobů a už jsem se i naučila jak takový správný buřt guláš dělat díky tomuto receptu zde :-)

  • "o nichž se nemluví", zde příkladné doznání sdělovacího prostředku ze zkreslování reality a přímého ovlivňování veřejného mínění a tím i voleb.
    Nemluví o nich sdělovací prostředky. Stejně tak je tomu u nás. Jakmile jedna strana začne ztrácet, rázem "je objevena" sdělovacími protředky další, o které jsme před tím nikdy neslyšeli.
    Mocenské kruhy si tak zajišťují kontinuitu zkorumpovaných demokratických institucí.
    Občan musí volit jen ty, které zná, ty, které nezná, volit nesmí. Musí psát, dotazovat se svých poslanců, co a proč dělají, musí jim posílat požadavky, nikoli žádosti, aby to a to prosadili a to a to aby zrušili.
    Je třeba volit pouze ty politiky a strany, které tam dosud nikdy nebyly, vnést anarchii do tohoto systému, aby vzešli noví lidé, kteří budou ochotni vymést kompletně všechno od vlády, přes soudy a policii a úřady, nahradit novými nezkušenými lidmi, kteří chápou zákon logicky a budou pracovat pro ty, kteří si je zvolili, nikoli pro ty, kteří si je nanominovali.
  • Francie je uz marna maj tam tolik muslimu, ze pro muslimskeho presidenta si uz vzdycky zvolej
  • Assad prý shazuje chlor:
    Já si píšu s jednou rodačkou z Brna jež teď žije v Lakatii(provincie v Sýrii) a ta se nestačí divit co to tu žerem za propagandu namířenou proti Asádovi.Sama říkala že nebýt něj tak je tam už to sektářství dávno zlikviduje.Její syn bojuje po boku Syrské armády proti těm šmejdům jejíž některé teroristické odnože podporují i amíci.Města které už byly osvobozeny(jako zrovna Aleppo)po několika letém držení Daeshu a lidé pláčic radostí vojáky Syrské armády vítaly,tak následně za pár dní bombardovaly Turci,načež za nějaký čas opět ISIS zaútočil hromadným útokem.Zajímavé bylo(jak psal její syn),že IS najednou jako znovuzrozený provedl útok po amerických shozech(údajně s hum.pomoci)do těch částí kde se povstalci stahovali...Jenže až tak daleko se Syrské armádě probojovat nepodařilo.I ptáci si to tam cvrlikaj na střeše..Odkud ti ISáci berou druhý dech?
  • Blijec pitomec z Olomoca uz chcipnul..hi..hi a nyni pres den prijde Simon z Olomoca, bezpohlavni siamske dvojce blijce pitomce..hi..hi
  • ... ta tupá pííča lehla, bože, to je zde nuda, mizím :)))
  • ... nuda, největší krysa si dnes asi dala místo 18 krabičáků hned 20 v akci, škoda :)))
  • ... nic moc tvé dnešní hlasy proti, debílku, zase tě jednou položila zelená pro bezďáky?
  • ... moc miluji bezmoc ubožáků, kteří bezmocně ochotně nabíhají mému skvělému intelektu :)))
  • hledám hodného,staršího,obtloustlého pána,co se moc nemyje..rád bych mu dělal děvku..zn.najdu už konečně?
    • ... ses hezky rozjel, ale nikdy ti nedojde, že jsi součástí mých super hrátek s primitivy :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit