Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gazdík: Žádost o vydání Parkanové je nesmyslná..Gazdíku, vysvětli mně proč mám já platit předraženou zakázku o bezmála 1 miliardu?To ta baba je nesvéprávná? nebo studovala práva v Plzni?Ona co by ministryně nenesla za nic odpovědnost?Dokdy ministr neponese za nic odpovědnost? a proč tu odpovědnost nesou občané ve formě placení zločinně předražených zakázek? Vondra nemlich to samé tam také jaksi někam zmizela 1/2 miliarda:-))ondy zase chtěla ODS ukrást 3 mliardy?....jinde zase...........atd.Gazdíku, jak se tak dívám, tak za chvíli kolem parlamentu a vlády postavte ostnáč a je to:-))
  • Jo Gazdíku... už je to tady...koletkivní ne-vina všech gaunerů, kteří parazitují na národu a rabují vlast...např...opoziční smlouvou...rozumím-li správně Gazdíku, pak rabuje-li lidská lůza v kolektivu anonymně, rukou společnou a nerozdílnou, pak ani ty Gazdíku, nemáš žádnou svojí vlastní odpovědnost za svůj podíl v celém korytu??...
    Z tvojí demagogie tedy asi vyplývá, že jednají-li gauneři ve skupině, žádná odpovědnost se jich netýká?? Což rovným dílem znamená, že např. pozice ministryně obrany není odpovědná funkce ve smyslu obrany státu, nýbrž zase jenom politická šmelina s šancí anonymně vyrabovat miliardy...rukou společnou a nerozdílnou smečky, která si na pozici ministra obrany dosadila svoje poslužné pimprle...na úkor národa a vlasti, Gazdíku??....
    Gazdíku, přesně jsi to vystihl...jako v Hoří má penenko...když krade celá politická garnitura společně, je to jako když se zhasne.... a když se pak rozsvítí, už to nejsou zloději, nýbrž tzv. ústavní činitelé, kteří sedí vzorně v lavicích....a rozkradený stát se jich vůbec netýká??...Gazdíku, Gazdíku...věřím, že zloděj bude podporovat zloděje a podle tvé damagogie ani ty Parkanovou nevydáš...byl bys asi sám proti sobě??...dle mého názoru...kde je osobní čest...vlastizrada...vlastenectví...láska k vlasti...ty ubohé politické zviřátko bez občanské hrdosti a lidské důstojnosti?? Gazdíku Gazdíku...dle mého názoru...
  • To se dalo přesně čekat,kdo se rozeřve.
  • To se plýtvá s penězi, však to občané zaplatí ty milionové škody. Pokladna prázdná a nikdo nenese zodpovědnost, banda zlodějská.Darebáci.
  • Vážení spoludiskutující nyní názorně uvidíte, jak se celá vládní sebranka bude stavět do jednoho šiku za operetní balerýnu Parkanovou a samozřejmě jí k tr. stíhání nevydá. Tito vládní amatéři budou jako, že to již dělají donekonečna omýlat, že nákup letadel Casa bylo kolektivní rozhodnutí vlády a tudíž pěvecká celebrita Parkanová je křišťálově čistá jako Standa Gross. Podle pomatených výroků všech vládních činitelů, co si myslí, že se k tomu musí ihned vyjádřit, máte možnost sledovat právní úroveň "těchto zástupců lidu ", kteří vládnou této republice. Brát plnohnodnotný plat za funkci ministra obrany TO JO !!! Ale nést odpovědnost??? To se schovám za vládu !!! Normální pracovník - zaměstnanec, pokud svým jednáním způsobí zaměstnavateli škodu, tak jí musí zaplatit. Vládní úředníci rozhazující miliony a miliardy ze státní kasy si myslí, že se jich zákony netýkají. Drzost je od nich už to, že do takové funkce na kterou nemá vzdělání ani buňky, vůbec lezou. Ale jak jsem již uvedl. Oni tam nejdou proto, aby tam něco užitečného ve prospěch této země vytvořili, ale aby se pakovali, vezli se na vlně těch mocných, přežírali se v poslanecké kantýně ( podívejte se na ty jejich pupky včetně Parkanové ). Je jim úplně jedno, že neví kolem dokola, "která bije", ale hlavně že sedí na trůně !!! Na firmy vymysleli trestní odpovědnost firem. Tak tedy pokud Kalousek opět jako vždy provokuje, aby tr. stíhali celou vládu, tak já si myslím, že analogicky z toho vyplývá, že by ji tedy měli pozavírat skutečně celou. Bohužel naše ubohá legislativa decimovaná takovými právnickými velikány jako je nedouk Benda - student z Plzně , který není schopný ani opsat od někoho řádně rigorozní práci, to zatím nedovoluje. Kalosek to ví tak jako my všichni a proto zase jen drze provokuje. Já pevně doufám, že jednou přijde i na nafoukaného, drzého, hochštaplera jKalouska!!! Pokud se týká Parkanové, doufám, že ji budou vodit v poutech jako Ratha s kuklou na hlavě a v neprůstřelné vestě, za dohledu policejního vrtulníku.
    • Souhlasíme. Parkanová je neschopná stará baba a měli by ji vzít do vazby, aby neovlivňovala ostatní.
  • Že je to mesmyslné , to je váš názor p. Gazdíku. Jiná věc je , že % občanů si to asi nemyslí.Takže se znovu zamyslete, aby vás lidi nepovažovali za idi...a.Ale vy to nejste vy jste jenm vychcávka hájící zloděje z vlastní patrty přeběhlíků.
  • Za bývalého režimu jsme tomu říkali komunistický šlendryán. S myšlením jako má pan Gazdík to je stejný, možná že ještě horší, a dovolat se nikde nejde proti takovejm lidem.
  • Pane Gazdíku. Že by ono i Vámi propagované " Padni komu padni" platilo jen pro opoziční strany? Paní Parkanová jako tehdejší ministr obrany ( lepší byl už jen pan Baudyš, který jako první na světě dokázal sestřelit vlastní letaflo zevnitř) nesla plnou zodpovědnost za tento resort a měla by tedy nést i následky. I když tady šlo jen o letadla a ne o zmařený život jako při nákupu padáků panem dalším odborníkem na vojenská záležitosti Kalouskem.Inu výkvět Vaší strany TOP 09.
  • Letadla jsou prý po roce v pořádku, takže od smlouvy se odstupovat nebude a vyplacené "provize" se vracet tedy nebudou. Termín prý Omnipol splnil. Jen navigační systém se musí ještě někde opravit v Anglii. Tomu zase nerozumím já pane Gazdík. *3*
    • a úplatky se také vracet nebudou
  • Je nám všem ostudou, že jsme měli ministra obrany pí. Parkanovou. Svědčí o tom, jakou váhu má naše MO, potažmo celá armáda v naší republice. A Gazdík, co spadl z té haluzi ať jde za roh a dá si pár facek, aby se probral. Já du také za roh a tam budu *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit