Přejít na výpis diskuzí

Generál bosenských Chorvatů vypil u soudu jed, nepřežil

29.11.2017 16:58
šar 14 příspěvků

Generál bosenských Chorvatů Slobodan Praljak, který ve středu během odvolacího procesu u mezinárodního soudu v Haagu požil jed, zemřel v nemocnici. Oznámila to chorvatská média. Nizozemská policie mezitím soudní síň označila za místo činu, soud ale dosud úmrtí nepotvrdil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezbylo trochu pro Kalouska. To je taky chlap co "umí" vyvodit důsledky.
  • Ten Haag je k smíchu!!! Co dnešní Kosovo vy soudní prasata?
  • Od kdy je boj proti muslimům zločin???
  • Když jsme dnes schopni odsoudit starce za to že měl rozkaz v koncentráku brát od židů cenosti.Tudíž nikoho netýral a nezabíjel.Proč nemůžem odsoudit modré přilby z NL za to že nezabránili vraždění a znásilňování když byly u toho?
  • Je jisté,že ve válce kruté,která vypukla po rozpadu Jugoslávie,se nebude bojovat v rukavičkách.Začátek teto války snad začal fackou v jedné hospodě,když se do sebe pustili Chorvat a Srb.A muslimové v Bosně -Hercegovině také svatí nebyli.Soudit po válce generály a vůdce všech zainteresovaných stran je sice lehké,ale i problematické.Např.u muslimů to byla zákeřná komanda bez zjevných vůdců,která zabíjela své odpůrce obzvlášť krutě.A když po válce bylo málo vůdců z jejich strany,tak se jich tolik neodsoudilo.Vidím to jako nadržování muslimům.Gen.bosenských Chorvatů p.Slobodan Praljak o tom všem asi věděl hodně,ale soud na jeho argumenty nedal.Tak volil raději smrt.
  • Jednou ho budou oslavovat jako hrdinu. Soud pro válečné zločince, co to je za soud. Když je válka, tak se musí bojovat to my nikdo nevymluví. (Švejk)
  • to si jako hlupák myslel že někoho dojme? Kdeže - smrt darebáka je jedině výhrou! Škoda jen, že si nevyzkouší zamřížovaný vzduch. Moc málo zatím vytrpěl. Oni si ti jugoslávští parchanti mysleli že je tady Divoký západ. A ono to moc dlouho procházelo až to prasklo. Fakt je že tady tento, by se lépe houpal na oprátce, než zhebnul po nějakém driáku jak potkan ve stoce.
  • Jsou tací co dokázali vypít u soudu flašku Becherovky. A nevím, jestli by to přežili. *1*
  • Nešťastné Srbsko. Jak jsme mohli dopustit, aby turci vlezli do Evropy.
  • Je nepochopitelné, kde se v soudní síni mohl vzít jed s lahvičkou. Zdá se, že to právo ani jinde ve světě není až tak správné . Chudák bohyně Diké a Themis, ještě že to nevidí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit