Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkrátka, novodobý Pepek Vyskoč.
    • Soudruhu rudý Jardo, řečníku putinovské"revoluce", bratranče Pepka Vyskoče!
      Podle takových expertů, jako jsi Ty nebo trpajzlík Putka Putinovič, kdo není bol-
      ševik a nepovažuje asiatský primitivní SSSR za pravou vlast komunistů, není
      normální občan svě ta, že? I Ty patříš mezi ty :"osvícené" a uvědomělé?

      Soudruzi! Tento příspěvek je na tomto místě vkládán ůpo prvé!
      Není mi známo, že bych jej Vám vkládal něwjakému rudému buzíkovi do pr....!
      Obraťte se na na Klause Kikinu!
    • Soudruhu rudý Jardo, řečníku putinovské"revoluce", bratranče Pepka Vyskoče!
      Podle takových expertů, jako jsi Ty nebo trpajzlík Putka Putinovič, kdo není bol-
      ševik a nepovažuje asiatský primitivní SSSR za pravou vlast komunistů, není
      normální občan svě ta, že? I Ty patříš mezi ty :"osvícené" a uvědomělé?
  • Celej Milouš Jakešovic. *14*
  • Bush je nejen neobratný řečník, ale člověk i IQ tykve....
    • Pusinko, Ty jsi rudá picha kaýždý den! Co by s dalo čekat od sestry sověstskogo
      chuje Putina?
  • Můj partner Janek mě odehnal od plotny, tak jsem šel psát. Mám vás prý pozvat dnes do gaybaru v Plzni, chce mě tam požádat o ruku, bude velká sláva *1* Váš pusinka
    • Já bych tě požádal o ruku také, pokud jsi členem KSČM, to je ovšem podmínka.
    • Půjdem spolu!
      Simon
  • Který slintal zase napsal tento článek Kdyby se raději staral sám o sebe tak by udělal lépe.Zde v této zemi vládne chaos a on se stará o Ameriku je vidět že to není redakktor ale nějaký utečenec z ústavu
  • U nás mám také takového: bubble bum... *1*
  • Nemá náhodou české předky?Nebo ho nakazili čeští politici všeobecně zvaní-žvanilové,lháři a poutoví řečníci.
  • z našich prezidentů největší nevzdělanec byl Havel.... to snad ví každý a byl taky válečný štváč. zdá se, že nedostatek intelektu a vzdělání a láska k válce jdou životem ruku v ruce *15* *15* *15* *15*
    • Rudá picho Pusinko, sklapni, nebo Ti bude natržena bez možnosti opravy!
    • Přesně, vždy když slyším od Kabátů "V pekle sudy válej" vzpomenu si na Chrchlu
    • Tečko,vím,že závidíš,že byl na holky *1*
      • nejsem tečka, ale dovolím si odpovědět za něj - nekteří jeho kamarádi říkají, že nebyl tak úplně na holky nebo byl nejen na holky *3* *3* *3* *3*
        • Zato ty,trojtečko, jsi pouze na chlapy, tak se nestyď, komouši plzeňský!
          • no, vzhledem k tomu, že můj genetický kíod je XX, máš pravdu jsem na chlapy.... *1* *1* *1* *1*
            • Ty lháři, tvůj genetický kod je zkřížený s vrahem Stalinem,pol-potem,gottwldem,berijou a dementním Brežněvem, jseš pěkný výqět.
  • Tenhle šašek to všechno spískal !
    • Kdo? Putin?
      • Jo Georg, vždyť to máš v nadpisu
  • A vy už jste snad zažili v americe prezidenta, kterej by nebyl pitomec???
    Já ne!!!
    Vždycky tam byl pitomec a ve výhledu to bude stejný!!!
    • Velice inteligentní byl Gottwald(odborník na syfla) a Zápotocký odborník na nic a sedmilhář - oba dva vystudovali malou měšťanku, další komouši v úřadě nebyli o nic lepší, tak se neotírej o USA, nebo ti u nás v Plzni v baru nenaliju!
      • Pan Gottwald byl odborník na slovo vzatý, léčil prý pak na venerické choroby celý ústřední výbor ksč!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit