Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koupí si Google Dlass a půjde se postavit na Avenue do fronty na polévku, protože na jídlo už nezbylo! *3* *3* *4*
    • Ty jsi tam byl, že víš co se děje na některé z avenues? A jestli si někdo místo jídla raději koupí Google Glass a pak bude žebrat, je to přece jeho věc, ne? V tom je ta svoboda osobní volby.
    • Opravuji, Google Glass. *3*
  • Dalsi pitomina ,kterou nikdo nepotrebuje,jeste ze ty firmy nevyrobi lidem anteny na hlavu,stejne ji ma 80 % uplne vymytou z reklam a nikdo z tech milovniku IN veci neumi kupeckymi pocty a zdravym selskym rozumem ridit svuj vlastni zivot ! Do toho se plete stat s lumenama v politice a to vse jen za jednim ucelem-ty zbidanecene chudaky obrat o posledni korunky
    • Voni to za chvilku začnou vyrábět číňani a pak to bude za 30 doláčů, jako všecko.
      První mobily byly také za 50.000 a kolik stojí dneska *2* *2* *2* *2* *2* *1*
  • Nejsem proti pokroku, chápu že to bude děsně "in" a spočátku snobská záležitost "já na to mám". *1*
    Myslím že tomu odolám i když časem budou za lidovou cenu. Je to jenom můj subjektivní pocit, ale myslím že to budování závislosti se jednou lidem sakra vymstí. Časem si možná někdo bez aplikace nebude schopen ani vytřít zadek. *7*
    Pak přijde třeba masivní blackout a lidstvo zjistí že vlastně neumí fungovat. A s oteplováním oceánu hrozí horší katastrofy. Já věřím, že lidi budou schopni se zase navrátit k normálnímu fungování, ale nebudou toho schopni okamžitě, což může spustit fatální události. Ale asi to tak má být. Matička země se musí pořádně otřást a zbavit se spousty těch parazitů co se na ní tak přemnožili.
  • Objednám si patery - pro jistotu, ze by mi je nekdo v zajmu ochrany svobody a demokracie zabavil. Je to totiz velice potrebna vec a opravdu netusim, jak jsem bez nich mohl cely zivot existovat *5*
  • další krám do baráku?diky ne
    • Uz si komici Nemci delali legraci z toho vyrobku a cely satiricky porad se postaral o vybornou zabavicku ! Ty vynalezy budou pokracovat s cilem dat lidem chip do mozku a ovladat je na dalku,aby vladnouci mafie mohli lepe pachat trestnou cinnost s tim stadeckem nazyvanym bezpravny nesvepravny otrok-obcan

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit