Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sám teda používám telefon od Applu, nicméně nedávno jsem si koupil z https://www.f-mobil.cz/mobilni-telefony pracovní telefon od Huawei (potřeboval jsem něco levného) a nepřijde mi, že by se tento krok na fungování telefonu nějak podepsal. Všechny aplikace, které potřebuji jsou na telefonu běžně dostupné. Jen teda ne přes Google store, ale přes ten jejich vlastní od Huawei.

  • Kdo ovlivnil toto rozhodnutí Google,  že by CIA. Takže Google je řízený a patří této organizaci?

  • Američtí technologičtí giganti pracující ve formátu globálního prosazování globálních (rozuměj amerických) zájmů mohou být postupně eliminováni na základě svého nezkrotného apetitu, který jim zatemňuje hledí a tak znemožňuje vnímat nezkreslenou realitu na úrovni globální konkurence. Např. Android není nenahraditelný a globálně dominující američtí technologičtí giganti budou mít tvrdou konkurenci v paralelních strukturách, které budou vytvořeny státy či technologickými společnostmi prahnoucími po vystřídání na trůně pro vládce nejvyspělejších technologií.
  • KIMCID

    Bylo by hezké kdyby Čína chtěla aby USA splácelo své dluhy vůči ní.:-D:-D:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit