Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážení já to vidím jinak.Mám takový pocit,že pán z ČSSD hledal důvody,protože se zalekl z chlívu,který tam na tom ministerstvu zanechal krysa a ta po něm potažmo oba z FUJ 09.To bych pochopil,ale ani jeden další důvod neberu,protože i já měl v rodině podobné tragédie /nečekaná úmrtí a musel jsem šlapat dál vč. onkologického onemocnění/Beru to,že se opravil a nešel do toho,aby ten marasmus nepokračoval.V tom ho hodnotím +.Panu Sobotkovi doporučuji,aby tam našel nestraníka,který tomu bude rozumět a bylo to ku prospěchu občanů,kteří mají v této zemi složitý život a nemůžou se podílet na demontáži dříve prosperujícího státu.
    • No ty jseš pěkně vyčůranej.Nedříve řvát jak to tady stojí za ho.no a dělat ze sebe chytrýho a když dostaneš příležitost potvrdit to, že jsi opravdu ten chytrej, tak stáhneš vocas a snažíš se za sebe nastrčit někoho jinýho.RT6
  • No ty jseš pěkně vyčůranej.Nedříve řvát jak to tady stojí za ho.no a dělat ze sebe chytrýho a když dostaneš příležitost potvrdit to, že jsi opravdu ten chytrej, tak stáhneš vocas a snažíš se za sebe nastrčit někoho jinýho.
  • Grémium to jsou komunisti, tak to měli soudruzi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit