Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kázat vodu a pít víno.Co by na to řekl dnes Hus se svou pravdou?Vždyť z toho krmníku mezi normální lidi nevlezou.Je to opravdu termitiště s vlastním životem a vlastní ochranou před světem venku před paláci.Před tím světem, který přetvářejí z normálního na nenormální svou tvorbou paskvilů (zákonů) všeho druhu,aby se alespoň oni měli lépe.Bude brzy "nějaká" sranda *4*
  • Proboha lidi vždyť je to od toho pisálka provokace. Nemůžete srovnávat jakoukoliv kantýnu (i poslaneckou) s jídelnou na Václaváku. Já mám ve Škodovce v Plzni taky oběd s polévkou a pitím za 65 Kč (25,- já a 40,- Škoda) a v Plzni na náměstí stejný oběd dostanete za 110,- Kč. To je snad normální, ne?
    • To je sice pravda, ale oni jinak vůbec ztratili přehled, kolik co stojí!! Navíc, pokud nejste manager, tak to oni mají z řádově jiného příjmu. Nemluvím o platu, ten je pro většinu z nich jen lepší kapesné. A v tom je problém.
  • Já navrhuji aby ten jídelníček byl složen jenom ze všech pochoutek které mají vysoký obsah špeku a škodlivého sádla.To by se prodávalo za symbolickou korunu.No a zanedlouho nám páni politici a poličky pochcípají na infarkty.Hlavně ten bužírka gurmán Pithart ten se tam už válí příliš dlouho. *12* *1*
    • Copak Pithart, ten alespoň ví, co je práce. Ale takový rychloprávníci typu p. Bendy? Ten v životě se řídí jen heslem: ručičky nebojte se, vy makat nebudete, to je jen pro blbé.
  • tak takovy jako tihle nas privedli tam kde tet jsme hole do ruky a jit nane nepotrebujeme takovou slechtu vzdyt tohle je donebe volajici
  • S tímto nemám tak velký problém.Jenom by se na tu restauraci nemělo doplácet.Měla by být na nule a pak je vše O.K
    • A v tom je ta podstata, jestli jsi to nepochopil.
  • Jaký politický dobytek si národ přes dvacet roků volil,takový ve Sněmovně má.
  • Zlodějské prasata mají furt málo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit