Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já zase četl na Rasíjatudej, že Zemana napadl jakýsi Peroutka, převlečený za Ovci a dal mu co proto. Tak už nevím, komu věřit? Šoučasně přece Zeman prudí v Riu s Mynářem, ne?
    • Cože, Milosh Bubble Bum je Riu? Takže tady teď na hradě hospodaří Ovčák? *6*
      • ... smradlavej Simon Simonovič von Kretýno, pitomec teplá :)))
      • Koukám jak se pomalu pod vedením stbáků z hradu a financí měníme na hladové zvíře .cz
        • ... ty tomu rozumíš, ty pitomečku :)))
  • Já používám jenom ruské počítače, ruské operační systémy a ruské vyhledavače. A zásadně mám účet jenom na ruském facebooku! Mám i ruský monitor, myš a klávesnici! A jako člen Nočních vlků jezdím zásadně na ruské motorce!
    • operační systém se jmenuje jak?
      • Putindows. Šlape bezvadně.
        • Tak to si internetu a jízdy neužiješ.
  • Tak na to bych neskočila. Ing. Milošovi se nemůže nic stát, maximálně snad to, že zase zaškobrtne o psem shrnutý koberec. Na jeho ochranku je totiž jinak 100% spoleh. Na Ovčího Mluvčáčka dokonce 110% ...
    • kolik jsi dala na statní dluh ty?
  • Jsou to ubožáci. Spíše by měli zařídit, aby penízky co chodí zbytečným neziskovkám a na naše mešity od arabů chodily do válkou zbídačelých zemí, kde je opravdu potřebují....
  • Facebook aneb usa program jak kontrolovat druhé.
  • ... je kouzelné, kolik pitomečků předstírá, že ví, co je hacker a face, se pos*ru smíchy :)))
  • Nó jo stupidní blbci z xichtbůku!!!

    PCHE !!!
  • se to stát nemůže, protože hackeří jsou pod kontrolou Kremlu a samotného vůdce Putina!
  • gulag.cz
    • a co jako. Typická hloupá tlamička.A navíc - smrdí ti z huby.
      • ... jo jo, blbec, který píše stále o lopatě, s ní po podřadné práci kopáče také spí :)))
      • Ano pusinka je takový vypatlaný Putnoid.
      • by darebák, který protestuje proti gulagům dostal trest smrti!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit