Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je vidět,že sem píšou dětičky bohatých tatínků a maminek.Nemusí nic dělat a po proflámované noci se baví na těchto stránkách.Kdyby museli do práce on by je humor přešel
  • viz titulek - a měli naprostou pravdu
  • Rudo bolševický dobytek - ten odpad lidské společnosti se již "udělal" blahem. Když vidím tu rudou svini dolejše s tím jeho škebem, je vidět, že jedinou správnou variantou bylo mu tenkrát tu zmr...dskou držku ne rozkopnout, ale ukopnout. A kdy už vyleze konečně stb konfident filip a vrahův potomek gebeníček s nějakou chytrostikou, nebo už jim píše ekonomickou rozvahu bankrotář ransdorf? A co rudobijec kovačik a ta jeho chátras kolem něj, před volba m+ěl žvástů jak špitálských motlideb a teď tu svoji prolhanou držku ani neroztáhne, nebo se ještě válí v lakoholovém rauši, prase jedno ? Jste jen banda rudých ničemů a parazitů. Bohužel zde zvítězil český pivní chvástal a populisticcké žvásty tlupy nezodpovdných grázlů typu sobotka, zaourálek a spol.
    • Vypadá to,že ses taky udělal.Z toho co jsi napsal je cítit,že se tetelíš blahem,jak si to těm rudobolševiků svým příspěvkem nandal.Doufám,že si mněl alespoň metrový výstřik.
      • Měl by jsi ho přesvědčit, aby nahrál fotky a video do amatérů.cz a hned by jsi viděl jestli měl metrový výstřik či ne. *1* *14* *4* *1* *2* *1* .
  • Volby byli demokratické.
  • Mně lumpové napadají stránky často,nebo píší sprostoty pod mojí značkou.Ale to mně neodradí,abych proti současné vládě lumpů psal dál.
  • Tak komunismus zastavil vývoj na 30 let? za to nyní jde vývoj k nekvalitě,korupci,nezaměstnanosti a hlavně k sebevraždám a bezdomovcům.Co mladé rodiny a co staří lidé ? vy vypatlaní anonymousové !!! jste banda v jejímž znaku je postava v kvádru s fatálním a infantilním výrazem.TEČKA *16* *16*
  • Hnutí Anonymous nemusím, jejich prohlášení o komunistech podporuji
    • za Anonymous se schovávají i jiní , například roz.ědky , a další, nebo to byla práce pravičáků stejně tak to dělají i ti oponenti atd atd .
    • Vlku,sám jsi bolševik jako prase. Znám tě od malička ty pazoure.
  • Typické jak rudá chátra zde jásá na výsledky voleb, už se těší že bude zase vraždit a loupit. Zapomíná, že se píše rok 2012 nikoli 1946.
    • promiň ale tohle může napsat jen bl.ec nebo provokatér
    • No to jenom vy modrá chátro se domníváte,že pokud si vezmete od zloděje co vám patří tak je to nemorální a trestné,ale opak je pravdou.Vaše pokřivené právo po roce 89 se konečně vrací k normálu.A vraždit?Určitě máte na mysli vraždou to když dožene exekutor někoho k sebevraždě?Tak můžete být klidný.S tím bude konec.Ano je rok 2012 a pořádně si ho zapamatujte!
    • Ty jsi blbej jak dlabaný necky osle.
    • Zatím tady vraždí pravicová chátra již má 28 obětí ne-li víc.A o to je to smutnější,že se píše 2012 a ne 1948.Že se to nechalo dojít až sem.Už ti zvoní hrana a všem podobného ražení,kteří nemají rádi pořádek,pracovitost,ale jen bezuzdné zlodějny bez potrestání.Smetanou tvoji soukmenovci šláply do pořádného lejna.
      • mnoó vezmeme-li v úvahu počet mrtvých po HavlovÝCH PRAVDOLÁSKOVÝCH AMNESTIÍCH nebylo by to jen 28.... počítám že takové statisíce už by to vydalo... díky nedokonalým zákonů... úmrtí na silnicích, nedodržování Bezp. a dalších, nedořešené vraždy, únosy- ztráty dětí... a jé je....
      • Ale kterých obětí máš na mysli? methanolovou kauzu? jak s tím asi souvisí vláda? a jak by se tomu asi vyvyrovala koalice koumoušů s čssd?
  • Nejsou to idioti, jenom jsou naivní, když si myslí že jedna strana po jedněch volbách něco důležitého změní. Ten zásadní problem tady bude pořád, takové to maloměstské "já na bráchu brácha na mě".
    • to bylo, je a bude ... já na bráchu ping, brácha na mne pong ... akorát, že ti zadělaní, prašiví, nemorální komunisté z toho měli tak málo, že teprve jejich dětičky to rozjeli pod modrou, že máme "voči jak tenisáky"
  • idioti jsou hackeri z anonymous. tem se nebude libit nic a nikdo. jsou samolibi, tzv. nadlidi
    jako jejich kikina, pro ktereho vzali tuto zakazku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit