Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ostapkotab
    blebe,tak to je taky bleb *12*
  • ostapkotab
    fejsbůkdebilita zrejme dosahuje vrcholu *12* *1*
  • ostapkotab
    moje osobni data nezna ani moje manzelka,d€bile *1* *1*
  • To je pravda. Stačí se podívat co všechno o sobě dokáží lidé vykecat na fejsbůku.
  • blbe, jak vidíš, tak to každej nedělá--------- *1*
  • Když nebudete do PC instalovat kde jakou hloupou hru a pokud z pc řešíte IB tak se nemusíte ničeho bát.Je to jen o tom že neklikám pokud nejsem přesvědčen že to chci.KAždému pitomcvi sdělujete svoje osobní data a pakse divíte že o vás vše ví. *3*
  • ostapkotab
    k#rva zaheslovana
  • ostapkotab
    ta fleshka je teda jeste zaseslovana
  • ostapkotab
    blbe to snad dela kazdej--------mam doma 3 pocitace propojene v domaci siti,vsechny s pristupem na net,ani v jednom NEMAM zadna citliva data,co na pc udelam,ulozim do velke flashky a po skonceni prace fleshku z PC VYNDAM *1*
  • ostapkotab
    Tutychujmone,co to meles za h@vna ?! *12* *1*
  • ostapkotab
    Alle Anno ty zk#rvenci jsou neprustrelni-nedotknutelni *12* *12* *16*
  • ostapkotab
    mmch me tak sr@cka jeste neprisla ?! *1* *16*
  • ostapkotab
    Ano Anno,lidi jsou neskutecna h@vada & ovce *16* *1* .
  • Vše je v pořádku. Lidé se nachytat nenechají a komunisti furt naříkají, že nemají peníze. Tak o co jde?
  • Chce to trochu pořádek ve financích, vést si evidenci co mám platit a kdy jsem to zaplatil. A samozřejmě uschovat si doklady o zaplacení. Ten případ o přeinstalování aplikace svědčí o dost velké naivitě.
  • Ty peníze nejsou mezi těmi, kterým to přišlo. Ty musíte hledat mezi těmi, kteří se tady roztahovali a roztahují ve vedoucích funkcích od roku 89 a mezi různými Babiši, kteří se plnými hrdly přiživují na státních dotacích.
  • Též mi to přišlo. Někdo jim na to může opravdu naletět. Jednak ta částka byla něco pod 10tis. Naštěstí žádný úvěr nemám, tak jsem to smazala. Když někdo úvěr má, tak dluh by byl přiměřený. To vyhrožování soudy hodně lidí poděsí.
  • ostapkotab
    v zadny zk#rveny,zlodejsky bance ucet nemam,nevyzadany maily neotviram-hned mazu,kdyz nepotrebuji internet vypinam router-nejaci hackeri mi mohou polibit prd€l !!! *2* *1*
  • Taky jsem dostal tuto zprávu. Ale je to docela primitivně provedeno. Neexistující číslo účtu atd. Myslím , že jen trouba může naletět, I když?

    Hned jsem to smazal.
  • mezi lidma je penez jak sra .... nejmene 2 biliony, ktery se za 25 let nekam ztratily

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit