Přejít na výpis diskuzí

Hádka před barem se změnila v přestřelku, střílet měl strážník

21.12.2014 15:17
6 příspěvků

Strkanice ochranky zábavního podniku ve Vysokém Mýtě s trojicí mužů, kteří se podle tn.cz opilí snažili dostat dovnitř bez placení, skončila smrtí a vážným zraněním. Podle starosty Františka Jiráského měl střílet místní strážník.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ilir
  Co jiného se dá očekávat od VELKÉHO NAPITÉHO PŘÍSLUŠNÍKA MĚSTAPA-jednání ve V.Mýtě či jiném městě,kde tito po zuby ozbrojení neohrožení proti jednomu řidiči-nasazovači botiček a perfektně ukrytí za keřem 50m před značkou KONEC OBCE měří a tvrdě stíhají ty skoro vrahy řidiče řítící se závratnou rychlostí 52km/h z obce,neohroženě nechávají odtahovat vozidla a nasazují botičky pro prémie městské vrchnosti a konšelů.....
  Chtěl zadarmo tam,kam ho nechtěli pustit-zneužil svého postavení městského drába-že je to policejní akce a když jej nechtěli bez placení pustit ,skončilo to tak,jak skončilo !!!!!
  Městapo je na stejné úrovni jako městská uklízečka-ještě aby ty tak nosily kvéry a pendreky !!!!To by již šlo na obecních úřadech opravdu o život !!!
  Městapo by mělo chodit s píšťalkou neozbrojené,nemontovat se do práce státní pořádkové či dopravní policie a ne si vozit zadky v autech !!!!Je to vlastně převlečený šedý mor ,obyčejný zaměstnanec obecního úřadu jako uklízečky!!! Tam ať si každý šlape po svým rajonu,stará se o slepice,králíky a co stará.....provedla staré.....NIC VÍC BY MĚSTAPO NEMĚLO !!!!! *12* *12*
 • Zadni myslitele ti cetnici v Myte nejsou.A grazl se bude nyni branit a skucet.Mozna by pomohla sicilska klasika.Tj ze by jej nekdo exemplarne zhasnus.Co s parchantem?Bude prudit vyskakovatchtit zpravedlivy proces.Nic se takoveho sigra netyka.Musi to byt radost mit v rodine takoveho vylupka.
 • No...a teď po zprávách na Primě mám jasno kdo to byl. A samozřejmě jsem se nespletl.
 • Známého před časem v noci ve Vysokém Mýtě fyzicky napadli cikáni, obrali o telefon aj. Dostal po čuni a bylo. Odebral se případ ohlásit na MP, kde byl odkázán do patřičných míst, konkrétně na PČR, že to není jejich věc. *2* Tak to je MP ve Vysokém Mýtě. Třeba si vzpomenu ještě na další perličky. A že jich je.
 • No tak strážníci ve VM patří mezi elitu inteligence. Že pane bývalý starosto. Vsaďte se, že vím o které jelito se jednalo. *12*
 • Tak, paříme, to nepopřu, ale až tak? Asi tam byl psychopat Jiřik, nebo josef?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit