Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady jde o daleko závažnější a skandálnější věc.
    Nedávno nerespektovala rozhodnutí soudu ČSSD ( dluh pro Altnera) a nyní ho nerespektuje ani Zeman. Dovolání totiž nemá odkladný účinek.
    To znamená že pro naše papaláše zdá se právo neplatí. Takže každý občan ČR by nyní neměl respektovat rozhodnutí soudů. Když neplatí pro pány tak ať na něj kašlou i kmáni.

    Kdyby se omluvil zachová se jako chlap a sklidí uznání. Jeho ješitnost mu to však nedovolí. a proto sklízí posměch. Prostě prezident si nemůže plácat nepodložené drby. To může dělat občan Miloš v hospodě na vysočině
    Zemanovci neustále hledají nepřátele v CIA a pražské kavárně. Nejvíce však Miloši Zemanovi škodí Miloš Zeman sám.
    • vanhorne
      Podle Topolankova rceni nebo to byl Polivka? Neni "Chlap s gulama"
    • si nespal sajmon, je to znát
      • zdarec BTW, jak je ty ušatý, sovětský torpédo ? *1*
  • Pravdomluvný hrad se potřebuje medializovat, tak proč ne dalším odvoláním. Jestli mu to ale prospívá, tak to nevím. *14*
  • Víte, proč se za vlády komunistů nemohli vyrábět průhledný haajzly?
    .
    .
    Aby se nevidělo, kdo seere na Stranu ... *15* *15* *15* *15*
  • Co Rus to homosexuál a blb.
    Na Tiscali je BTW Josefů 40 důkazů více než dost.
  • Na vesnici za dob hluboké totality mají v kulturáku dávat film "Baba dala vojákovi". Všichni jsou z toho hrozně nadržení, večer se v promítacím sále sejde celá ves, všichni napjati nejen očekáváním... a vtom vejde předseda družstva a řekne:
    "Stal se odsouzeníhodný omyl, plakáty byly vysázeny s nešťastnou chybou, protože promítat se bude sovětský válečný film 'Balada o vojákovi'." *1* *1* *1* *1*
  • Hajný přijde na mýtinku v lese a vidí ze země trčet hlavu.
    "A ty si kdo?" ptá se jí.
    "Já jsem, prosím, zarytý komunista Josef40 *15* *15* *15*
  • Probudí se zmražený Husák po sto letech a jde po ulici a ptá se:
    "Chlapečku, prosím tě, kde je tady KSČ?"
    "KSČ? To neznám."
    "Pane, prosím vás, kde je tady KSČ?"
    "KSČ? To neznám."
    Nakonec:
    "Dědečku, prosím vás, kde je tady KSČ?"
    Děda odpovídá:
    "KSČ, jo vy myslíte komunisty, to musíte do hor, ale to si nezastřílíte, ty jsou chráněný!" *15* *15* *15* *15*
  • Český novinář Ferdinand Peroutka před více než 70 lety prorocky a nadčasově publikoval svůj článek v časopise Přítomnosti s názvem „Prezident Zeman je lhář“. Sice nemohu přesně citovat, protože si nepamatuji, kde přesně jsem tento článek viděl, nicméně jsem si jistý, že jsem ho od Ferdinanda Peroutky četl a že existuje.

    O pomoc s nalezením tohoto článku jsem pak požádal svého čtyřnohého miláčka, psa Huberta. Jedenáctiletý labrador dělá vše pro to, aby tento článek dohledal. Zatím lze doložit řadu morálních selhání prezidenta Zemana. Nebudu je zde vypisovat všechny, protože by to byl dlouhý seznam. Nicméně pěkný seznam (i když neúplný) již vytvořil Jiří Pehe, odkaz na jeho článek zde.

    Nicméně jsem férový člověk a slibuji, že pokud se článek do konce června nenajde, omluvím se. Nikoli však za to, že bych snad někoho očernil (morální selhání prezidenta Zemana jsou zjevná), ale za to, že jsem článek já ani můj čtyřnohý kamarád Hubert nedohledal. Následně pak vypíši tučnou odměnu za nalezení tohoto článku.

    Závěrem bych rád zdůraznil, že pokud budou historici tvrdit, že takový článek neexistuje, nevěřte jim. Podle zkušeností mého čtyřnohého přítele se snaží vše překroutit a nedá se jim vůbec věřit. Věřit lze totiž pouze mně a mému tvrzení, že jsem tento článek viděl.
  • Brežněv po smrti přichází k nebeské bráně a Svatý Petr se ho ptá: "Tak co, Brežněv, chceš bejt v západním nebo východním sektoru?"
    "No, jak se mě na tohle můžeš ptát, já uvědomělý komunista, generální tajemník ÚV KSSS, no samozřejmě že východním!"
    Petr: "No dobrá, dobrá - ale to ti povídám: Na snídaně, obědy a večeře budeš chodit do západního!"
    Brežněv se diví.
    Svatý Petr: "No přece nebudeme kvůli jednomu blbci vařit ve východním!" *15*
  • Co to jsou "červánky"?
    .
    .
    Komunisti rozstřílený na mraky. *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit