Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ruský teplouš Josef40 tu zase kouří Zemanovo péro.
    Toho teplého kookota ignorujte. Lid už ho zlynčuje a pověsí vedle jeho šéfa Zemana
  • Pořád věřím že Semjonováním a teploušováním na tiscali vybuduju v rusku komunismus.
    Jsem prostě KSČMagor *14*
    • sajmon, jsme s tebou
      • a omez vodku ruský homosexuále. Tvoje semjonování se mění na halucinace.
    • Pravdu díte. Kdo volí hlad a bídu po sovětském vzoru musí být Magor.
  • Tohleto ožralé strašidlo s alkoholovou paranoidní demencí žvaní jak poslední drbna v Horní Dolní. A teď namísto zásadních problémů se budou řešit chorobné vejšplechty toho paranoika.
    • Havel strašidlo už shnilo. Neobtěžuj.
      • Zaměnil si jméno, ale to nevadí - on už zeman konečně chcípnul.??? Hurááááááááááááááá. Je to potřebné dát ihned na vědomí národu - vypuknou obrovské veselice a lid se bude chtít určitě s tou podlou kreaturou rozloučit plivnutí na truhlu.
        Pokud ho však nezahrabnou někde v hradním příkoupu jak by mu náleželo - jako odpad po kterém zbyde jen smrad, ...... a v ovčákově depozitáři hov.a z putinovy řiti která ta obluda vyzvrátila..
  • Zeman je vrah a pedofil. Četl jsem to v Peroutkově článku. Pokud vy si ho neumíte vyhledat je to váš problém. já ho viděl a omlouvat se nehodlám.
  • Zemanovské socky zase nemají na hospodu a tak blejou na Tiscali.
    Hnus velebnosti. *16*
    • víme, že tu bydlíš sajmon
      • víme že jsi tu pof stodeseti jmény 23 hodin denně ruský homosexuále BTW
    • Já v hospodě propagoval Miloše Zemana a dodnes nemohu najít vyražené zuby.
  • aký je vztah mezi prací a mzdou v SSSR ?
    .
    .
    Pracující předstírají, že pracují, a stát předstírá, že je za to platí. *1* *1* *1*
  • Pa pa lidičky. Přestaňte už vtipkovat. Zase jsem dostala záchvat smíchu a pustila to. *8*
    Moje krásné bílé pampersky jsou nyní žluté a nějaké těžké. *11*
    pusinka. Narozená v roce 1936, adressa: domov důchodců.
    • ahoj pusinko Simčo. Už jsi stará babka takže si jdi odpočinout.
      Zaneřádila jsi celé tiscali. Takže je spravedlivé že máš mokro i v kaťatech. .
  • Simon je vymrdanec vymrdana..hi..hi
  • Sedmdesáté roky, Sovětský Svaz.
    Na poradě se šéfredaktory stranického tisku se Brežněv zamyslí a povídá:
    "Teda, soudruhové novináři, to vám povím, že ty časová pásma jsou celosvětový problém. To jsem chtěl nedávno probrát s Indirou povstání v Kašmíru, zavolám jí a ona je právě ve vaně. Řeknu vám, trapas. Jindy zase, jdu takhle z obě a říkám si, brnknu Ronaldovi a urovnám s ním ty problémy s raketami. No v USA bylo právě půl páté ráno a Ronald hešte spal. Byl tak nasraný, že z dohody sešlo. Nebo, volám papežovi do Říma, jak se mu daří po tom atentátě... no a ono to bylo hodinu před ním." *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • A čekal snad někdo něco jiného od té podlé tupohlavé vodnaté uslintané hradní tlamy a jeho přisluhovačů???
    Nedejte se - pokud to bude nutné přispějeme Vám na náklady jednání jednání u evropského soudu.
    Pravda musí být ukázána i kdfyž to zeman a jeho poskoci nikdy neuznají. tím jenom ukazují na svoji ....... .
    Taková kreturní sběř jako je te prolhaná vlastizrádně rusofilní sběř nemá v civilizovaníé zemi míasto.
    • Zavři rypák a běž ho vymlasknout Havlovi, pitcho. *5*
      • Na rozdíl od té současné žvástavé rusofuilní bestie, která zasviňuje pražský hrad nemá nikdo z nás vraženu hlavu tak hluboku v řiti komouš-fašistické bestie putina jako ta nechutná populisticky žvástavá obludná kreturaní dementní ..... - jakýsi sprasident zeman.
        Máš-li tedy pocit, že potřebuješ vymlasknout, obrať se na toho dementního potácivého obludného prolhance, má s tím bohaté zkušenosti už z dob, kdy byl aktivním komoušem a konfidentem zločinecké partičky STB.
        • No, ty máš vraženýho čurákka v Havlově prdelli. *15*
          • ubožáčku, jiné hodnocení ti nelze přisoudit.
            Pan Havel ať byl jaký byl, byl člověk na rozdíí od té současné podlé, soudně usvědčené prolhané kreaturní, populsitcky žvástavé best..e. Nebyl aktivním konfidentem STB- na rozdíl od toho zm..da.
            A jestli máš potřebu jako 4% menšina- jistě to jeho ofiko žvástal ovčák poradí, kdy bude mít zemann zrovna tlamu vytaženu z putinovui řit a udělá ti dobře.
            • Havel byl alkoholik a sukničkář.Tak že morální ikonu opravdu v něm hledat nebudeme že.Tudíž to nemusíme chtít ani po současném prezidentovi.Pije kouří no a co.A že se někomu nelíbí co říká, je problém jen těch co se jim to nelíbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit