Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.Přes co nejkrutější katy.k lepší budoucnosti,budoucích generací.
  • Ale existuje s.Hasek je dost mimo...Je mozny,ze je kdesi zalozen,nebo skartovan,nebo taky ofocen.No,nekdo vas ma soudruzi pekne v hrsti *1*
    Staci se podivat na film "SMRT DAREBAKA" *3*
  • Již cca před týdnem jsem psal, že žádný seznam nebude existovat. Proč?! Jsou v něm uvedena jména,nejpřednějších špiček všech politických stran. To nemůže nikdo zveřejnit. Dopadlo by to jako na Slovensku=GORILA,neli-hůře. *16* *16*
  • Seznam neexistuje, nebo doufáte,že neexistuje¨a nebo nikdy neexistoval-- A já doufám,že ho někdo před volbami vytáhne.At je v české kotlině veselo.
  • Pánové a dámy, v našem regionu majitel velké firmy je v ČSSD. Když přijímá lidi do zaměstnání, tak jim zároveň nabízí členství v této organizaci..... Za 14 dní to zopakuje. Během zkušební doby několikrát a hádejte jak to to dopadá...2 ze 3 vstupují... nepřipomíná Vám to něco?/nápověda-tak to fungovalo za dob komančů/
  • jásejte ČSSD ji zlikvidovala *16*
  • A jak se to kruci dozvěděl.Vždyť jsou všechny informace utajované.
    • Asi věděl,že je na výplatní listině on a mnoho přátel z vedení ČSSD.
      • ... tak nevím, je to dobrá, nebo špatná zpráva *1* *1* *1*
  • Nechápu, vždyť to bylo jasné už když naběhli do toho domu že se 3/4 věcí ztratí a důkazy budou vniveč resp. otázka taky zní ? "myslíte si že ti idioti jako posílají úplatky z účtu na účet ?, většinou funguje převoz peněz zástupcem managementu PČR :-), " hotově !!!" a věřím a jsem si jist spíš lístečku na kterém si manageři značí kdo kolik dostane a za co hesly ... Hloupost a výmluva že fízlcajti na něco přišli dedukcí "sorry kluci " .... *5*
  • Nu problém je ten, že našim politikům od rudé po modrou už nikdo nemůže věřit ani to, jak se jmenují.
    Lži, mlžení a mistifikace jsou jejich standardním chováním.
  • Jo, kampak asi Vzteklej Haša zavolal, a co asi zařídil, že může takhle vyskakovat? Hala by musel bejt sám, bez rodiny a rodičů a známejch. Všem těmhle se dá vyhrožovat....A zmetek Haša je na koni. A všichni socani taky....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit