Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, kolik je vám let, ale v dobách běsů se takovým lidem říkalo "kádrové rezervy". Jakmile se tam někdo dostal, tak už mohl být ředitelem a minstrem úpně všeho.
  • Přehled být musí aby se mohly tvořit seznamy. Demokratůra se svobodou slova konečně fungují jak mají i v PL.
  • Pan Bendl je naprogramován z Emeriky, takže může vykonávat všechny ministerské pozice.

    To pro mne byl nejlepším ministrem pan Drábek, to byl novodobý Grűnštajn! "Vyléčil" bezruké, beznohé, mentálně postižené! Prostě mirákl (zázrak-Lurdy jsou proti němu žabaři)
  • Přitom tentpo ministr nepozná krávu od bejka. *2*
  • Na aktuálně... Řekové vypli veřejnoprávní televizi, jako "přístav mrhání penězi" a stávkují hádejt KDo, novináři a politici....jako bych ty důvody už slyšela..... :-(

    Oh kéž by i u nás vláda takto zafungovala. Nezafunguje, protože je neplatí a platí me ji MY.
  • Otmare nemýlíš se? Třeba takový pan ministr Bendl je intelektuální prela. Ten může dělat hejtmana, ministra dopravy, ministra zemědělství, zkrátka takový člověk může dělat cokoliv. A ostatní ministři jsou na tom podobně. Takže pani Hanáková je jedna z mnoha schopných, vzdělaných a inteligentních ministrů. Já osobně si myslím, že nepřekonatelný byl pan ministr školství Dobeš. Školství už nesparaví nikdo. Možná za 20 let se to napraví. Ale ta škoda na vzdělání lidí je nenapravitelná.
  • Z této vlády by měl letět jeden vedle druhého,tak neschopná vláda zde v historii nebyla a jso v ní dokonce i nevzdělaní ministři,to jsou opravdoví odborníci.
  • Tááákový si nechám udělat.
  • Opravdu, Prdlamentní listy vyžadují registrované partnerství. Tak to velký bratr si bude ukládat do databáze kdo, kdy a co napsal. A až si tupé stádo zvolí ČSSDKSČ+KSČ(m-agoři) tak velký soudruh jako když to najde. A bude stačit zadat PC příkaz a hned vyjede seznam "protistátních živlů". CCCP náš vzor.
  • Copa, copa, Prdlamentní listy zajímaví velkého bratra, pardon velkého soudruha a zablokovaly ty co netleskají na věčné časy a nikdy jinak? To se tam musím podívat.
  • Jiný zlý Vlk ji už nepotřebuje. Zlodějnu století mají v kapse, tam madam může táhnout.
  • No jo, co bys chtěl od "pipky" z mateřské školky...Jen maximálně " Kolo, kolo mlýnský..."!!!
  • No, povodně - a sKarty utichly, ani muk. Ty povodně se vloádě moc hodily do krámu !!!
  • Bude mi chybět. Alespoň byla sranda.
  • Tak Parlamentní listy se staly pro velký počet nesouhlasných příspěvků součástí sledovacího velkého bratra.... VĚŘÍM ŽE SEZNAMY NESOUHLASÍCÍH BY SE JIM HODILY, dělali to už fašouni... tož spánembohem parlamentky. Budete tam mít jem přis rávače. Jinak tam nikdo nepáchne... jo sledovat.. tož sledujte...
  • No to to trvalo a ještě je na řadě paní Mullerová!
  • Já si vždy vzpomenu na Černé barony. Jak lampasák, původním povolání kovář, říká Kefalínovi, "strana řekla, Josef budeš důstojník, no a tak jsem důstojník". Takže v čem je to dnes jiné? Možná v tom, že dnes působí takovíto lidé větší škody.
  • "Chytrá" holka, ale za mnoho peněz, málo muziky. Asi tak, no!
  • On někdo z ministrů ve vládě, snad kromě ministra školství, ví čemu šéfuje? A že to není vidět...
  • Za osumnact mesicu si vysedela pekny plat placeny danovymi poplatniky asi 1,8mio kc stejne tak sedi kvicna KOCI a PEAK gratulujeme a uz se vubec nicemu nedivime ze je republika bez brostredku plus ty kancelare teplo,byty a ridici aut co ty neschopne zadky vozi od niceho k nicemu !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit