Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď sleduji Haška na tv.Prima a věřím,že přehodnotí už tak zajímavá jména.Vidím to na návrh doživotí V.Klause na hradním stolci a když to nevyjde,tak třeba Řebíček,Šnajdr,Julínek,Cikrt a jiní.Je,kde brát! *12*
  • Proboha, kdo je to onderka ?
  • V pořadřu noramlizační STV" Vtipnější výhrává " by to byl vtip za 100 bodů. *1*
  • I když jsem příznivcem soc.dem,myslím si,že to nemohlo být myšleno vážně.
    • Souhlas, p. Hašek se ZBLÁZNIL!!! Jsem přívržencem ČSSD, ale tohle snad pro Boha NÉÉÉ!!! *6*
  • Proboha, vy mladí, rychle odsud pryč!
  • Tak co vypadlo z Haška, tak to lze opravdu přirovnat k slepičímu lejnu, fakt. Ale na druhou stranu si tím Hašek chce naklonit skupinu lidi kolem jmenovaných kandidátů. Jde přece o post předsedy strany a jak se zdá, tak Sobotka to tak jisté nemá, takže se snaží. Ale používat takové "fo-pa" opravdu nemusel. Moc bodů ani ve vlastní straně mu to nepřinese
  • Je to smutné, když z jediné volitelné levicové strany, vypadnou takové nesmysly. ODSTOP může slavit. *1*
  • Horší volbu neš Škromacha si nedovedu představit, co hajzlbába z metra?
    • Tak pozor, Škromach je správnej chlap, se smyslem pro spravedlnost, umí se za lidi postavit, a vůbec není žádnej vy..ch..c..n, do KSČ vstupoval někdy v roce 1986 s cílem rozvrátit systém zevnitř. Sám to povídal!!
  • Pane Hašku, měl jsem zrovna Vás za rozumného politika ČSSD a vcelku jsem si Vás vážil. Ovšem tyhle kandidáty navrhujete, jak pevně doufám, tak přibližně po deseti pivech či po dvou litrovkách kvalitního moravského. Možná navrch decka slivovičky. Jinak tomu nemohu uvěřit a beru to spíše jako výmysl novinářů.
  • Hašku,a co Pepa Vyskoč? A to jsem socan. Já Ti poradím-Bublan.
    • ANÓÓÓ, BUBLAN!!!! *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit