Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, taký jsem ráda, že U'stavní soud rozhodl, tak ,jak rozhodl. Myslím si, že reformy nejsou reformamy,ale čisté okrádání lidí.Platy ústavních činitelů, by měli být sníženy asponˇ o 30 procent, aby i oni věděli, jak se žije obyčejným lidém. Státní dluh se svádí na lidí, ale ruku na srdce, kdo asi to všechno zavinil?Všechny škrty, co provádí vláda by měli dopadnout především na zbohatlíky,politiky a hlavně pravičáky. Jak takhle koukám okolo sebe, tak kdo má velký majetek, miliony ,tak jsou to pravičáci.Jakým způsobem zbohatli? Dnes už to ví většina národa. A tam by měly především směrovat reformy. Proč člověk,který pracuje od nevidím do nevidím má mínˇ, než ten, kdo akorád klábosí nesmysly, vaří si kafíčka a přemýšlí o tom, jak by okradl toho druhýho. Včera jsem v televizi pozorovala přenos z posl. sněmovny, Chování poslanců mě připadalo nedůstojné, vždycky jsem si myslela, že taková schůze má určitý řád a má nádech důstojnosti, ale to co jsem viděla, mě hodně překvapilo. Jakmile se dostal ke slovu levičák, tak pravičáci začali číst, nebo si telefonovali, nebo usínali, rušili hlasitými řečmi a pod. Ale jakmile spustil pravičák, situace se podstatně utišila. Já , když chci znát svého soupeře, tak si ho pozorně vyslechnu, abych věděla, jak s ním bojovat. Prostě, jak malé děti na pískovišti, řvou, když jim někdo sebere kyblíček. Je to nechutný. Všichni, kteří se dostali do sněmovny, tak byli volení . Podle toho by se měli i chovat.Jestli je to pravičák, nebo levičák, spolupracovat by měli společně. Všichni jsou si tam rovní. Tak už konečně spolupracujte, a nedělejte mezi lidma zle.
    • *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit