Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Požár je věc, ze které mám opravdu velký strach a pořád si na to na vše dávám doma velký pozor. I při řešení stavebního povolení jsme si našel firmu pro správné zpracování https://www.pozarnebezpecnostnireseni.cz

  • Hasiči děte do Prahy a u Pinkasu uhaste obrovský smäd.

  • Mne by ovšem zajímalo co dělali první hodiny po vzniku požáru a proč ihned nezačali dělat stroji pásy pro ohraničení ohniště. Takhle to vypadá, že to opravdu nezvládli a velitelé by měli okamžitě odstoupit nebo vyletět.

    • Diwa

      Na nějaká odstupování z pozic všeobecně není naše republika zavedená ! Tady můžeš udělat cokoliv a ještě se ti budou klanět..........😀

  • Taf gájs.

  • Molodci. Daj mi medaili nebo mi nedaj medaili ? Což takhle finanční odměny ?

    S překvapením jsem se dozvěděl, že na Aljašce vznikne ročně několik set požárů. Aljaška byla prý Spojeným státům jen dána do užívání na 100 let... Rusku jistě jednou připadne i Antarktida, protože právě oni ji objevili. Až připadne Rusku Turecko, má se   jmenovat Anatolský státní okruh. Rusové staví v Turecku jadernou elektrárnu - tedy bude jejich. Japonsko bude nejvýchodnější ruskou provincií, když to půjde dobře. Všechny bývalé sovětské svazové republiky se samy vrátí pod svého svého garanta státní suverenity, strategického partnera - pod Rusko. To jsou věci ...

  • Gorobilypes

    Díky hoši 

    • ete jim tleske jako tvoj ded co bil velki komunisma !!!

      • Diwa

        Chtělo by to se naučit psát a číst.......no jo no, jací rodiče..........

      • Gorobilypes

        Tak tvůj děd byl obecní B l b tak že v pohodě 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit