Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V tomhle věku budou naše děti ještě těsně před důchodem. Bravo český šmejdi voliči téhle pakáže *16*
  • Doufám, že už další oslavu zorganizují lidové výbory v jáchymovských dolech
  • Proč by velký zloděj nemohl zaplatit velkému lháři a podvodníkovi oslavu narozenin.Ze všech příspěvků čouhá závist.Kdo nekrade a nelže, tak alespoň závidí.Styďte se!
    • Podle tebe soudím sebe, to sedí hmmm blbe
  • Pan Havel asi nemá na to si zaplatit oslavu.Dáša asi vše rozfofrovala za plastiky.Doporučoval bych tedy velikost oslavy přizpůsobit kapse oslavence.Já a myslím,že nejen já,to tak dělám.q5S
  • Autore, nauč se česky. Už v titulku máš chybu, kterou dělají děti na základce- "si JÍ nepřeje"..jak se můžeš živit psaním?
    • Milý Honzo, Dagmar si nepřeje tu oslavu, tedy Dagmar si ji nepřeje, autor to má správně a vy se jděte zahrabat.
  • A co takhle státní funus???? *15* *15* *15*
  • Nevím, proč mu chystá oslavu zloděj Bakala. Asi je mu hodně zavázán, jak jinak by se dostal bankovní úředníček k těm miliardám a ke čtyřiceti tisícům bytů i s lidmi? Hajzlové všichni, jednou to schytají.
  • taky to nebudu až budu protože není co oslavovat
  • Aby mě někdo platil oslavu,to bych se opravdu musel stydět - potřást rukou,zavzpomínat,dát si panáčka to opravdu moc nestojí jenže naše honorace škoda mluvit
  • áále proběhne... přece se slezinu dárců a PŘIJÍMAČŮ NEMOHOU nechat ujít.... JUU A K TÉ KNIHOVNĚ.. už někdo seskládal SEBRANÉ SPISY....ex prezidentů...jestli měl Husák nevím, ale Gottwaldovy byly občas vidívat, bylo by to zajímavé najít vydání všech našich ex- vedle sebe... pak tam přidat Clau Clau veledíla... kruciš to by byla kníhovna....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit