Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych jí přisoudil tak bejkovcem a pořádně že by jí ty roupy přešly.
  • Revoluce (89) byla konečně dovršena.
  • Ta mirka to je píííča s koulema, je to jasné, je to chlap a provokatér !!!
    • že ty ses jí mršce kouknul pod sukně ? *1*
  • Co taky čekat od holky do větru a ženštiny lehkých mravů která se dnes drze nazývá dámou jako je Veškrnová.
    • Už jsem to psal o pár postů níž.Nejedná se o Dagmar Veškrnovou/Havlouvou, přečti si ten článek, nečti je nadpisy.
    • Ludvo, nechte tu ženskou žít ,jste uplně mimo mísu.
      • Tobě bych ukop koule.!
        • umíš napsat i něco jinýho?
  • Jak idím,tak komouškum rostou sympatizanti a růžky.žE BY SE ZASE ŠLO RABOVAT A ZNÁRODNOVAT?Ale ono už to nepůjde tak lehce,ale chut by byla co?Vy jste tu tedy bezectná cháska.A le komunisté se vám chystají vytvářet pracovní místa,takže dělat v první řadě.To vám tedy moc pod nos nepůjde
    • Možná tomu nebudete věřit, ale v tomhle státě je docela dost lidí kteří by dali nevím co za to, kdyby pro ně nějaká strana vytvořila aspoň trochu slušně placený pracovní místo.Poslední vlády svoji politikou spíš způsobují úbytek pracovních příležitostí.
      A co se týká těch voleb, hmm, přjde mi, že je to hodně přeceňované.Komunisté zatím žádnou faktickou ani výkonou moc nemají a i když česani zapomenou na Bohumín tak to pořád bude o dvou levicových stranách který si kdykoliv můžou říct sbohem.Komunisté s velmi vysokou pravděpodobností nikdy takovou moc nezískají aby si mohli dělat co se jim zachce.
      • A jak by měla nějaká strana vytvářet nějaké aspoň trochu slušně placený pracovní místo? Ona totiž práce je zboží: jeden ji nabízí a prodává a druhý ji kupuje. Aby mohl podnikatel za práci zaplatit, musí ji nejdřív prodat, aby měl z čeho platit.
        Proč tedy Filip a ostatní komunisti co se roztahují za vysoké platy z našich daní v parlamentu, proč nezaloží nějaký podnik, ve kterém by nabízeli aspoň trochu slušně placený pracovní místa? Co jim v tom brání?
        • Asi jsem to napsal špatně.Samozřejmě že žádná politická strana nebude otevírat továrny na cokoliv. . .Bylo to myšleno tak, že by mohli začít s nějakou podporou pro rozvoj zaměstnanosti.Snažit se vytvářet lepší podmínky pro zaměstnavateke kteří lidem práci dají a zaplatí za ni.
          Jenže například zvyšování daní za současné stagnace platů je kontraproduktivní.Pokud mám 100kč na den (příklad, nechytat za slovo) tak tu stovku utratím ať je daň taková nebo maková, jenže když je vyšší, koupím si toho pochopitelně míň a to znamená, že toho někdo musí míň vyrobit/dodat na trh atd. . .
          nic společného s článkem,končím.
      • Vážený pane.já kolem sebe vidím pracovité a spokojené lidi.Věřte mi,ten kdo chce dělat a umí,tak toho si zaměstnavatel váží.Jestli on není problem v tom,že se lidem nechce.A dělat asi někteří nebudou.Co se řemeslníkem,který zapaluje jednu cigaretu za druhou.Já tedy mám jen ty nejhorší zkušenosti a vzpomínám na pracovité Ukrajince.A spolehlivéU nás se lidem daří tak dobře jak se nikdy nevedlo.Přišel do firmy prumyslovák z pracáku-neuměl nic,ale usadil se u počítače a majitel měl asi dělat v dílně.Vžijte se také do pozice živnostníka,jak se zaměstnanci něco nelíbí,hodí se marod a je mu jedno,jestli mám nějaké termíny které musím splnit..nebo přijdu o zákazníka,Já mám starosti,odpovědnost a zaměstnananec se na mně dívá jak na vykořistovatele.
        • V ledasčem máte pravdu.Ale věřte mi že jsou v tomto státě města, kde je spousta pracovitých a slušných lidí, kteří by pracovat šly a rádi, ale nemají kam.Jedině dojíždět ale to často není tak jednoduché.Myslet si, že když já bydlím v místě kde je několik velkých firem a je tu spíš nouze o poctivé zaměstnance, tak to tak je nejspíš všude je značně krátkozraké.
          Je to trochu mimo téma.Necháme toho. . .
          mimochodem s tou sušenou švestkou jsem to asi trochu přehnal.Bylo to unáhlené takže přiiměte omluvu.
          • Omluvu beru,díky.Uvědomte si ale,že není možné stále naříkat a dehonestovat druhého,když má jiný názor.Každý máme svou pravdu a opravdu není nutné nutně urážet,-tose týká hlavně těch druhých diskutérů--ti mi za odpověd nestojí.Ted jsem sledovala 24 čt a když jsem slyšela soudruha poslance,šla na mně hrůza.Nechce se mi věřit--tohle opravdu chce Český národ?To je skutečně hlas lůzy,¨na to slyší ti ne neschopní,ale mimo práce všeho schopní.
  • jak jinak to v tomto zkorumpovanem statě mohlo dopadnout ? Veškrnko to bylo asi drahy co ?už brzo vam to buržousti znarodnime
    • Mimochodem,nebylo by od věci si to přečíst celý.Nejedná se o Dagmar Veškrnovou/Havlovou ale o manželku Ivana Havla, bratra našeho ruzyňského exprezidenta Vaška, která se shodou okolností jmenuje taky Dagmar.
      • Lžeš !!!
        • Můžeš to trochu rozvést? co je na mém příspěvku lež?
    • Co to je "znárodnění"? Pokud vím, tak komunisti loupili pro svou partaj, která o uloupeném majetku rozhodovala. V souladu s východostepní zákeřností a křivostí tomu říkali "znárodnění".
  • Závistivá lůza nemůže překousnout, že někdo vlastní Lucernu. No a co? Líná neschopná lůza nechápe, že vlastnictví znamená především starat se o majetek, o jeho údržbu a opravy. Jinak z toho jsou za chvíli ruiny. A aby bylo z čeho platit údržbu, musí se na to vydělat, tj. s tím majetkem podnikat. Ale to závistivá, líná a neschopná lůza nechápe.
    • Víš jak se pozná skutečná lůza, chudáku? Že ji vidí všude kolem sebe. Přeji Ti dlouhý život. S takovým myšlením to musí být každou minutu peklo. Patří ti, smaž se, ubohý kokokote.
    • A tou lůzou myslíš koho?
      A starat se o majetek? jako třeba o Barandovský terasy? . . .
      • Lůza je prostě lůza.
        I o Barandovské terasy je třeba se starat a udržovat je.
        • To jako všichni co nemaj miliony? všichni co nekradou? bezdomovci? dělníci? normální zaměstnanci?. . .jako mě to vyznělo jako všichni co prostě nemaj víc peněz (což je mimochodem podstatná většina národa) tak proto se ptám.
          Ty barandovský terasy jsem viděl, proto jsem se o nich zmínil a na nich je vidět jak se o ně Havlovic rodina stará *1*
          • Lůza = chátra, sebranka, holota, deklasované živly

            Do toho jak se Havlovic rodina stará o svůj majetek je Ti p.d. *1*
            • . . . Do toho jak se Havlovic rodina stará o svůj majetek je Ti p.d. . . .

              Souhlasím, mě se jen líbí tvoje věta "Jinak z toho jsou za chvíli ruiny." proto jsem ty terasy zmínil *3*
      • Co kdo dělá se svým majetkem, po tom je vám všem kulový.Starejte se o svůj. *11*
        • Tobě bych ty pííčo ukop koule !!!
          • To věřím,spodina jak jde o majetek druhého ,a který nebude moci prožrat -je schopná všeho
        • Ty budeš mít místo mozku sušenou švestku viď, mě je úplně jedno jak se kdo stará o svůj majetek, jen sem reagoval na příspěvek, jenže to chce trochu přemýšlet a ne reagovat na první co tě napadne.
    • Tobě z těch voleb bouchla aorta *1*
  • Takže jak je to? Pravda a láska zvítězila???
    • zvítězilo právo.
      • Tobě bych ty píííčo ukop koule !!!
      • Když jsem u toho práva, nebyla nemalá část majetku který získal Vašek v restitucích nazpátek zahrnuta do Benešových dekretů? *1*
        • Nevím, co z Havlova restituovaného majetku je citováno v oněch dekretech. Na rozdíl od závistivců se o to nestarám.
          Ty tzv. Benešovy dekrety vydával Beneš jako soukromá osoba a při jejich formulování inspiroval nacistickými Norimberskými zákony. Zřejmě si jimi léčil i své komplexy méněcennosti (možná kvůli své zakrslé postavě). Zákony se tyto dekrety staly teprve na jaře r. 1946, kdy je přijal (zmanipulovaný) parlament. Do té doby byly nelegální a odvolávání se na ně bylo svévolné.
          Název „Osoby německé a maďarské národnosti, jakož i zrádci a kolaboranti…“ svědčí o tom, že Beneš považoval lidi pouze podle jejich NÁRODNSTI za zrádce a kolaboranty. A tito lidé byli zbaveni občanských práv a majetku, nemohli žádat ochranu u policie a úřadů. A nakonec byli vyhnáni ze země, což je vlastně genocida, na jejíž následky zahynulo na čtvrt milionu civilistů.
          Pro faktické a právní překážky by restituce byla možná pouze v malém počtu případů. A stejně tak reparace. Zbývá jedině rehabilitace, což nás teprve čeká.
          • Ty jsi blbej nebo jsi utekl z blázine. Jak jsi došel k názoru, že Beneš, který byl v té době prezident vydával dekrety jako soukromá osoba? Vysvětli to ty buzno.
          • 12/1945 Sb. Dekret prezidenta o konfiskaci a urychleném rozdělení zemědělského majetku Němců, Maďarů, jakož i zrádců a nepřátel českého a slovenského národa- zrušen nebyl.Důležitá je část věty "jakož i" . . ..Tím pádem to nemá souvislost s národností.Jednalo se prostě o kolaboranty.
            Co s tím má společného rodina Havlova? no, je fakt že tyto informace pokud se někde objeví jsou velmi často rychle zase odstaněny, ale viděl jsem například fotografie malého Vašíka jak sedí na klíně pána v uniformě SS . . .No nechám to být, mohl to být kdokoliv že. . ..Ať si to každej přebere sám.Kdo hledá najde.Ono i okolo p.Pružinského toho času našeho prezidenta taky není všechno úplně v pořádku.Jde jen o to kde je pravda.Ta je ovšem mrška hodně dobře skrytá a velmi těžko se hledá.A internet coby zatím relativně svobodné medium taky nemusí mít ve všem pravdu.Nehodlám tu dělat žádný závěry ani tvrdit něco co by nemusela být pravda.Ale svůj názor mám. . .
            • Internet zatím relativně svobodný--jak dlouho ještě,?
          • ... NIKDO tě nečte, lůzo :)))))))))))))))))))))))))))))
          • Pišto Žigo když tomu nerozumíš, nekafrej !!!
  • Po revoluci jí to stejně všechno zase znárodní,Na náhradu škod,které její manžel,svým lhaním,tomuto národu nadělal.
  • Zločinci si dělí poslední zbytky majetku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit