Přejít na výpis diskuzí

Hazard, drogy a alkohol nejvíce táhle v Česku, tvrdí agentura Bloomberg

29.6.2013 11:21
11 příspěvků

Česká republika se ocitla na samém vrcholu žebříčku nejvíce neřestných zemí světa, který vypracovali analytici americké agentury Bloomberg. Pořadí sestavili s ohledem na konzumaci alkoholu, cigaret a drog a na rozšíření hazardu. Na opačné straně žebříčku 57 zemí je bezúhonná Zambie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ČR je jeden velkej bordel...
 • Nevím kde ty čísla berou, to, kde jak se chlastá nám ukázali zájezdy studentů ze západních zemí, marihuana se na západě kouří normálně a o cigaretách ani nemluvím, s hazardem to může být pravda, ale když tomu dala požehnání vláda, není se čemu divit. Mnoho lidí je proti hernám, ale naše vláda dělá mrtvého brouka a jenom bere peníze, že jsou z hazardu jim vůbec nevadí.
 • No jo, zase statistika - pochopitelně na objednávku a ještě z venku. Je to už vošoupanej vtip.
 • Americká přiblbla mohou ještě tak držet zobák. Jim těžko cokoli věřit. Ale měla-li by to být pravda, je třeba se zamyslet nad příčinami tohoto stavu. Je to společenský systém nastolený zblblým národem v roce 1989.
  • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses komoušem!
  • Nejdřív se jeď do USA podívat, seznam se reáliemi, poznej lidi a pak teprv piš. A pro srovnání doporučuji také navštívit CCCP.
   Ten národ není zblblý systémem po r. 1989. ale to je výsledek předchozího půlstoletí komunismu: byly zničeny tradiční hodnoty, morálka, úcta k starším lidem, úcta ke vzdělání. Z občanů udělali komunisti nesamostatné "pracující", kteří byli pomalu drezúrováni jak vojáčkové. A když v r. 1989 najednou získali svobodu tak si ji pletou s anarchií.
  • Kdo je větší přiblblo? Ti, kteří na to upozorní, anebo ti, kteří se nechají zmanipulovat, ovlivnit a začnou experimentovat?
   Mně úplně stačí pohled na mnohé mladé maminky-potřebovaly by třetí ruku. Jednu na mobil, druhou na cigáro, třetí (možná?) na dítě, popř. kočárek.
 • Statistika zahrnuje osoby starší 15 ti let.Zajímavé by bylo brát to u všech.To bychom byli dááleko v předu,za námi díra ......Ti dnešní školáci a puberťáci kouří víc než dospělí,chlastají a hulí hlavně trávu.A co je podstatné,kradou aby na to měli.Policajti přijdou se závratnou zprávou,chytili 18 mladistvých v den vydávání vysvědčení.To je k smíchu,zároveň je vidět jak pracují.Mládež to dělá stále,jen to nikdo nechce vidět. *1*
  • Policie má hlídat aby děcka nechlastala? Nějak zapomínáš na rodiče!
   • Karel asi chce, aby za něj stát s pomocí policie vychoval jeho dítka.
 • že zrovna amíci o tom píšou, myslím že by si nejdříve měli "uklidit" doma a ne se stále starat o druhý.... *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit