Přejít na výpis diskuzí

Heger našel peníze, nabídne lékařům na platy dvě miliardy

27.1.2011 19:32
9 příspěvků

Vláda je připravena dohodnout se s nespokojenými lékaři, kteří hrozí odchodem z nemocnic. Ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09), který ve středu dostal od koalice mandát s lékaři jednat, nabídne na schůzce s LOK na vyšší platy lékařů zhruba dvě miliardy korun.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že se někde vyštráchaly penize na přilepšení lélařům je dobrá zpráva. Horší je to však s nenažraností odborářských bossů. Lékaři udělali chybu, že svoje požadavky prosazovali přes tyto socialistické mafiány. Bude se zájmem sledovat, jak budou reagovat lékaři, kterým ředitele nemocnic jejích výpovědi vezmou a oni se ocitnou mezi nezaměstnanými. Domnívám se, že čistka i v této oblasti, bude dobrý počin ředitelů nemocnic.
  • Ustupovat odborarskym zlocincum by byla zasadni chyba! Ustupek zlocinci jen podpori jeho zlocinnost. Znaji to vsichni, kdo se setkali s teroristy, piraty, odborarskymi mafiemi atd.
  • Teda ted jich bude ještě více podnapilých ve službě,když na to budou mít prachy.
  • Ze kterého stožoku je vyndali. Nebo mají nějakou utajenou banku, o které lidi nemají ani tušení? Možná je to z fondu pro mimořádné výdaje v kolonce "pouštní bouře" Chachacha.
  • Kdy , ti vládní lumpové,najdou peníze na splácení nasekaných astronomických dluhů?Vypadá to tak,že chtějí ,u vládních koryt,ještě co nejvíce nakrást a pak s nakradeným zdrhnout.To ,že by se měly nasekané dluhy také splácet,tak to jejich hlavy neberou.Splácení dluhů nechají na tom tupém stádu,které jim pomohlo ke korytům.
  • tak to dopadlo jak vždycky,ti zmrdi proti sobě nepujdou a na střední a nižší zdravotní personál se velice rychle zapomělo! Jsou to vyhozené prachy,chtěl bych vidět kdo by kromě opravdu odborníků,kteří z nemocnic odcházejí a je jich možná 15%,ten plevel co tvoří většinu by v tom jejich vybájeném Německu nemohl dělat ani sanitáře. Je smutné že za mnoho špičkových doktorů se takto schovává banda lemplů,kteří dělají Doktorům ostudu. Howg!
    • Socialismus se neujal a vy jste si toho nevšiml. Kromě Vaší "brilantní" češtiny jste nic nepředvedl. Na to, aby jste mohl jen ´posoudit, kdo je či není odborník, na to musíte bý alespoň "špatný"doktor, nemocnice stojína lékařích, ať se Vám to líbí nebo ne. Se závistí se těžko žije, co?
  • neokomunistický odbory uhrály pár bodů pro svá koryta
  • ..., konečně, strach je strach, že by strejček, děda a svazák měli strach, tak jim dali,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit