Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi se zbláznil,Hegore? Minule jsi tvrdil, že to spraví 60 Kč a nyní už 100? S jídlem roste chuť,že woe! Při vší úctě...
  • Ti grázlové nahoře a páni doktoři mají zřejmě pořád málo. Já bych jim naložil...... *16*
  • Zvýšit regulační poplatek u lékaře to jo,ale zvýšit poplatek za pobyt ve vězení to ne.Banda zlodějská. *12*
  • není to málo? já bych dal 500 korun a příští rok navýšení na 1000 korun. konečně by simulanti odpadli a heger a jeho lobby by se napakovali. pod heslem ZAPLAŤ VÝPALNÉ SVÉMU POLITICKÉMU MAFIÁNOVI
  • A co takhle raději znárodnit Hegerův nakradený majetek. Je to rychlé a dostatečné, a netřeba nic zvyšovat. ...Ještě k tomu by bylo dobré poslat na VZP pořádnou a neúplatnou kontrolu, která polovinu jejich úředníků pošle do basy za korupci a zlodějny a je to také vyřešeno... Takže ono to chve něco dělat, ale dědeček ministr už na práci nestačí, jediné, co ještě zvládne, je válet si kule a zdražit "fšecko"...
  • ...najdi si, ministre pod psa, letadlo jako ta bosorka Masinova a tahni tam kam patris.
    Nejlepe kdyby jste jako cela vlada, ten korupcnicky a zlodejsky ksindl skoncili.
  • Nejdříve zavedeme regulační poplatky,aby lidé zbytečně nelezli do čekáren,-30Kč.Teď je potrestáme za to,že tam pravidelně nechodí!
  • Heger dělá to jediné, co vláda umí, t.j. dále tahat peníze z občanů, aby bylo dost pro zlodějinu ve prospěch kmotrů a kmotříčků. Opravdu se stydím, že jsem Čech, protože tak blbý národ, který si toto dá líbit asi už nikde na světě není. Doufám, že pan Heger a další budou stát jednou před řádným soudem této země a budou se za tato svinstva zodpovídat.
  • K čemu si platíme pojistné? Proto, aby si pojišťovny stavěly paláce vyplácely horentní platy přebujelému úřednictvu a zlaté padáky?
  • Nechápu co ten Julínkův "regulační" poplatek "reguluje". Normální člověk rozhodně nechodí sednout si do čekárně k lékaři dlouhé chvíle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit