Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šnajdr je HUMUS této vlády!!!! *12*
  • Požadavky lékařů byly oprávněné. Náročná práce lékařů v nemocnici má být přiměřeně ohodnocena. Líbilo se mi, jak lékaři drželi pohromadě. Nenazval bych to vydíráním, museli zvolit takovou formu, aby vláda musela reagovat. Stávkami a peticemi by nedosáhli ničeho. A že se to nelíbí panu Šnajdrovi? Bude méně peněz na rozkrádání. Pan ministr se zachoval rozumně.
  • myslím,že p.Hegr udělal to co považoval v danou chvíli za správné,když už se problematikou lékařů nezabýval dávno před tím,kdy by to nemuselo to až dojít do takového vyhroceného střetu.A co si o tom myslí odsák je pro většinu národa nepodstatné.Důležité je ukončení sporu kde není vítěz ani poražený.
  • Já si myslím že vyděračům se ustopovat nemá ten nikdy nepřestane vydírat,jediná cesta je chytit a zavřít co se týče doktoru tak jděte když myslíte že za tu Vaší budete mít jinde víc, už se ale nevracejte. Každý strůjcem svého štěstí.
  • Šnajdr, Šťastný jsou lidské kreatúry, které budou vždy tam, kde to sype. Před 89 rokem by to byli fanatičtí propagátoři komunismu, dnes to jsou fanatičtí pravičáci, když už je někdo k pravici přilepil.
  • Po bitvě je každý generál! Já se mu nedivím je to vina systému a kdyby neustoupil tak budou proti jiní.I když ho nemám rád jako pravicového politika tak to ukáže čas jestli bylo jeho rozhodnutí /ikdyž to nebylo rozhodně jen jeho rozhodnutí/ správné.
  • Kdo by stál o podporu bakaláře Šnajdra? Já určitě ne!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit