Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takovy bajecny clovek a sebevrazda, skoda dobreho cloveka !

    Taci dobytkove jako Klaus a Kradousek nic.

    Zruda jmenem Klaus dokonce vyhrozuje , ze bude znovu kandidovat na prezidenta.
  • S toho Jemerickýho blahobytu se zbláznil a vyskočil z okna, tak jich tam končí hodně!!!
  • Nespletli si fotku? To vypadá na spisovatele Hrabala, ten skočil z okna asi před dvaceti lety
    • tak tos posgal, spisovatelé netáhnou, mnohem jednodušší je hoďku a půl čumět na film a seš dokonale in. Myslíš že by byl takovej rozruch a kór mezi čtenáři "celebrit"? *2*
      Spravedlivě ti to v minusech nandali
  • Jak odcházejí sny.V tomto filmu byl mistr,ostatně i v jiných,ale přeji stejně krásný svět kde bude plno kamarádů a klidu,štěstí a porozumění Robine.Štastnou cestu..............
    • Kral rybar
  • Jo jo páchají sebevraždy protože už se tam nedá žít, ti nejslavnější odcházejí do Ruska Steven Seagal Depardie a jiní.je jich víc,,
  • Chlast, drogy, pak deprese to jde ruku v ruce. Jako herce jsem ho nikdy nemel rad. Hral vsechno tak nejak upocene.
    • On byl hlavně zpěvák - světová star. Nevím, proč to v těch článcích nezdůrazněj, bo jako herec nestál za moc, ale zpívat uměl jako Bůh. R.I.P. Robbi
  • Upřímnou soustrast všem blízkým. Byl to výborný herec.
  • Prosim vás, je to taky zpěvák? Nějaký Robin Wiliams taky zpívá, lae měla jsem za tom že byl mladší. Toho by byla škoda, mám nějaké písničky na empétrojce
    • Použij google,není co víc dodat,Verčo.
  • Jo jo páchají sebevraždy protože už se tam nedá žít, ti nejslavnější odcházejí do Ruska Steven Seagal Depardie a jiní.je jich víc.
  • Byl to Pan herec. Ztvárnil bravurně i ženské role. Škoda ho.
    • znám jednu transku - nějakej Víťa Bucháček z Kladna - a ten jako ženská exceluje, to při vší úctě k Robinovi. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit