Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi sumak, co ten hadr symbolizuje - skolni rad ho nepovoluje, tak snad by nemelo byt co resit.
    Nechtela bych, aby me v nemocnici osetrovala zenska s temer zahalenym ksichtem...
  • Jsem zvedav co se stane až nějakého lapku napadne udělat poštu nebo hernu v tom jejich hadru. Protože u nás si obličeje zahalují jen lapkové. Ve středověku to taky tak bylo. Jenže už jsme trochu dále. *3*
  • Je ti milejší hadr,tak táhni zpátky.
  • Přinutit (peticemi a t.d.) naši vládu, aby tyhle otázky vyřešila jasně zákony. (Třeba nedřazení školského zákona). A to i bez ohledu na nějakou EU a její odezvy. Už je třeba jednou začít.
  • stáhnou z ní ten hidžáb, na náměstí vysázet padesát ran holí na holou a pak naložit do vlaku a marš do slimácké země.
  • Volá chlapeček do rádia: "K smrti nenávidím ostatní rasy! Jsem rasista?" A hlasatel se vážně zamyslí: "To je složitá otázka, pokud jsi Žid, tak jsi správně ortodoxní, pokud jsi Muslim, tak jsi pravý Mujahedin, pokud jsi Japonec, tak jsi vlastenec a patriot, pokud jsi černoch, tak jsi nevinná oběť bílého teroru, ale pokud jsi nedejbože běloch, tak jsi ZASRANÁ FAŠISTICKÁ SVINĚ!!"
  • místo toho, aby to hned na začátku potřeli, se v tom budou rozpitvávat, až nastane velký problém, každá muslimská špína tady bude žalovat za drobnosti slušné lidi, ničit jim život a nervy opletačkama se soudama
  • Když dva, běloch a barevný dělají v EU totéž, není to podle zákona totéž.
    Když běloch hodí zápalnou lahev na cikána tak je to dle soudu brutální rasově motivaný
    útok, který nemůže být tolerován. 20 let vězení.
    Když muslim hodí zápalnou lahev na synagogu, tak podle soudu pouze pokojně protestuje,. A stačí podmínka.

    Když bílý fotbalista po zápase v emocích pošle paní rozhodčí která udělala chybu k plotně,
    tak je málem ukamenován feministickým blokem a je po něm žádána omluva,
    Když muslimové v EU propagují islám, tedy zotročení evropanů, znásilňují dívky a hlásají nadřazenost islámu nad právem a muže nad ženou tak je ticho. Feministky drží hubu.

    Jedny zákony platné pro všechny stejně. Nebo žádné zákony. Jiná možnost není.
  • Když jdu do kina , tak jdu na film , který se mi zamlouvá. Když se chci nastěhovat do nějaké země , tak proto že se ztotožňuji s jejích zákony a morálkou. Je drzrost někam se vnutit a místo úcty ,za to že mi bylo dovoleno přežít , vnucovat moje pravidla.V naší zemi je zahalování tváře bráno jako skrývání se před spravedlností. V evropě se zahalují lupiči a jim podobní ,kteří nechtějí být identifikovatelní. Ten kdo něco skrývá je nebezpečný .... nechci aby se zde pohybovali nebezpeční lidé ,už tak je jich tu dost. Nechcete moje pravidla máte svobodnou volbu odejít!!! *10*
  • A policie ČR, případně kráwa Šabatová by nám laskavě mohla vysvětlit, jak se
    texty Koránu snášejí se zákony ČR, s tím že jsme si všichni rovni atd.
    Připomínám že šibenice na protiislámské demonstraci se probírala a Chovanec žádal
    trest,. A co Korán soudruzi?

    Muži zaujímají postavení nad ženami proto, že Bůh dal přednost jedněm z vás před druhými,
    Pro nevěřící jsme pak řetězy, okovy a plamen šlehající připravili,
    Cizoložnici a cizoložníka zbičujte, každého z nich sto ranami - mohla by nám policie ČR vysvětlit jak se volání po násilí slučuje se zákony ČR? Jak je islámem hlásaná nadřazenost mužů slučitelná s rovností pohlaví v ČR?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit