Přejít na výpis diskuzí

Hidžáby ve školách nejsou problém, pokud nezakrývají celý obličej, tvrdí Chládek

31.8.2014 13:28
58 příspěvků

Nošení muslimských šátků, takzvaných hidžábů, není podle ministra školství Marcela Chládka (ČSSD) žádný problém. Dotyčným dívkám by však měl být vidět obličej - v opačném případě by to totiž mohlo být vnímáno jako bezpečnostní riziko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Když chtějí u nás chodit do školy tak ať se chovají podle našich pravidel. Jinak ať táhnou domů!
  • To je i můj názor, a nejen můj!
 • nelíbí se zde něco cizincům???? Mohou klidně zase odejít!!!! My je sem nezvali!!!
  • ale zvali,zvali aby tady utráceli peníze a oni je utrácejí na rozdíl od českých socek v jugočce *1*
 • Nošení hidžábu není vůbec problém, zrovna tak jako není problémem polít ženskou kyselinou když si nechce vzít mohamedána, není problém někoho pro nesmyslné nařčení ukamenovat, není problém zabít svou dceru která zničila čest rodiny že udělala pár tanečních kroků v dešti, není problém uříznout hlavu když nedostanu výkupné, zkrátka nic není problém !Mohamedáni v tom problém nevidí, jestli vy to považujete za nenormální je to váš problém !Jen počkejte oni vás naučí v mešitě pískat !
  • dobře jsi to popsal.
   mít na sobě bombu asi taky není problém. *1*
 • Chládku Chládku. Co to tady zas planceš.Standartem u nás je něco jiného.Že ty chrápeš s tou potrhlou ombucmankou.Ty se chceš hochu zavděčit.Ale v důsledku uvidíš, že nebude dlouho trvat a bubákům tady vypráší někdo kožich.Prostě si tady nebudou dělat co je napadne.A toho se dosáhne po dobrém-nebo po zlém.Až si budou stěžovat na násilí - přičti si to sobě.Prostě chceš být vtíravě lidový.Al není zájem.Víš?
 • proste kapacita jako kolega Huml nebo VUML
 • Pan ministr Chládek má pravdu...Nošení muslimských šátků skutečně není žádný problém..,ale v zemích, kde je tohle nošení slučitelné s místní kulturou, náboženstvím, zvyky i zákony...Tady je však stále ještě zatím i když EUprotektorátní, ale pořád ještě ČR a její kultura, zvyky a zákony, které jsou však neslučitelné s těmi muslimskými, kde by naši lidé rovněž nemohli prosazovat naše zvyky v muslimských zemích, bez jistoty velkých problémů v místě, kde by se nacházeli. Otázka tedy zní..Koho tedy vlastně zastupuje pan ministr ?!, kterou zemi , které zákony , zvyky a kulturu ?!!! Jak si myslí, že by asi dopadl v muslimských zemích, kdyby tam jako místní ministr školství, povoloval "evropské chování i oblečení a kulturní odlišnosti" ? Já mu to řeknu..Vrátil by se sem v cínové rakvi a přiloženým pasem na víku s razítkem i pro své příbuzné "persona non grata".. osoba nežádoucí a s oficiálním protestem proti urážce muslimské víry k rukám naší vlády !!!...Měl by si pan ministr udělat pořádek v hlavě a rozhodnout se kam a ke komu vlastně patří a nebo už nepatří ?!!!...Na to je pak jen jedno slovo....za které se i v musulmanátech,ale i jinde přísně trestá ..
 • dyť se v tom akorát držej vši *2* *15* *1*
 • až vám Puňta utáhne kohoutky tak budete chodit se zabalenou palicí všichni...
 • je na spadnutí a čecháčci řeší šátek *1*
 • Jestli chcete mít v čechách takový b.rdel jako ve Francii ,tak jste na dobré cestě.Lidi dobře si pamatujte koho volíte!!! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit