Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To mi připomíná Annu proletářku. Ta taky žila prací.
  • To jsem rád, že jí už propustili, kdybych se to nedozvěděl, tak snad večer neusnu. Převaloval bych se celou noc oka nezamhouře. Měl jsem o ní obam(v)u. Nelžu!!!
  • Co nám je do Clintové. Co naši lidé kteří musí žebrat na ulici a další co nemají ani na poplatky u doktora a na léky, jsou bez práce a raději spáchají sebevraždu. Po nich se však žádné náměstí ani ulice nejmenují-
  • Takové případy mají člověku a o to víc a zvláště i paní Clintonové připomenout , že nic není jen tak, pro nic za nic, že nikdo nevíme hodiny ani dne a že by každý člověk podle toho měl i ve svém životě jednat. Paní Clintonová by měla ten čas co teď má v novém roce, hodně moc přemýšlet o sobě i o životě celkově, jak celý život co kde dělala a udělat jasný závěr ve svém životě s ohledem na to, jak jsme všichni proti životu malinkatí a vlastně akorát na návštěvě. To, že teď leží v nemocnici je následek i výsledek toho všeho, čím ve svém životě procházela a jak konala i vůči jiným lidem.
  • Danica Klein,
  • Kdyby chcípla, škoda by jí nebyla k u r v y emerický *16*
  • měla a má tolik,,,i za ty úbohí lidi na celém světe a kolik takových jak ona ,žije život nad hranici blahobytu ??????????.........
  • Se mám z toho posr*t? Nebo radši poslat kondolenci? Co tím tiscali chtělo říct? Že je tiscali pravičákami řízeno? To my víme...
    • měli ,by se posrat,ti který jsou prežraný ...........z toho co rozkradou
  • Že by měla pavouka na mozku jako to tvrdili o Rudolfu II. Habsburským? Oni asi všichni potentáti to určitě nemají v hlavě v cajku.Samozřejmě i náš zloděj pér a i vláda včetně obouch parlamentů.Vtomhle je příroda spravedlivá!Může mít kdokoliv peněz a moc jakoukoliv tak příjde jeho doba a jde!!!
    • I KDYBY.........měla a má dobrý život
      kolik lidí ...........na světe ,nemá ani to zakladní
      důstojné bydlení ,praci,jídlo ,oděv pro život a zdraví ..............od narození

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit