Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak na tom byl stejně jako nebožtík Havel.
  • tento text je přesně ušitý i na toho ruskýho skřeta Putina,to samé co Hitler ..stejně zamindrákovanej,impotentní jelyto,už aby ho ti vyhladovělí občané ruska pověsili
    • Jsi strašná hlupačka! Br.......
    • KIMCID
      prosím dodělej tu zvláštní školu *3*
  • KIMCID
    jak užasné je kopat do mrtvol.a dokola si vymejšlet.
  • Už jsem i četl že byl Hitler transexuál nebo dokonce žena, to už se asi nedozvíme.
  • No to ho odlišuje od putina. Putin má málo spermatu a fetuje marx - leninysmus. *1*
    • Tvuj vek/podle fotky tak dva roky/ te omlouvaji. *3* *4* *4* *4* *2*
  • Amíci zase dělají chytré a nějak zapoměli "vyzkoumat", že A.H. byl těžce závislý také na zákuscích a očas žral i koberce (sice v afektu, ale žral, jak dával k lepšímu tlustý Hermann G.). A tenhle H.G. dlouhodobě jel těžce v morfinu. A.H. prý měl 3 koule - logicky proto bral preparáty na tvorbu a kvalitu spermatu (i když je mi trochu záhadou, co s ním tedy dělal ?). Jo, a ty amfetaminy se zkoušely - a užívaly u speciálních (resp. některých bojových) vojenských jednotek celé řady států, ruku na srdce - též v USA i GB. U WH a zbraní SS se dle potřeby fasovala na příděl tzv. panzerschokolade (tj. čokoládka s amfetaminem). Rusáci zase byli pověstní závislostí na chlastu (vodka, líh, atd.), inu - jaká nátura, taková kultura. Mě tyhle tzv. nové "objevy" nijak zvlášť nepřekvapí ... *3*
  • velmi zajímavá zpráva dne, na odvrácení problémů této země lapků z ODS a TOP09.
  • zato Bllil clinton, měl sperma s příchutí coca coly, lewinská si šmákla.,....
    • Putin má sperma s příchutí samohonky s cibulí, baba JAGA SI ŠMÁKLA.
  • už za II.sv. se zpívala píseň "Hitler má kouli jen jednu " , vím to od svého otce, no a drogu, která dodává vojákům bojového ducha si vyzkoušeli i vojáci USA Army ve Vietnamu, kdy legálně hulili marjánu, haš a požívali LSD
  • A kradous s poscalplinkou jeste k tomu chlastaj, kradou a maj ho malyho. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit