Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deb i l o v é

    https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/417825-hitleruv-rodny-dum-v-braunau-strhnou-k-zemi.html
  • To je urážka. Pan říšský kancléř nebyl žádná sm@žka.
  • opět tu?
  • Já taky jedu na kokainu.
    • víme sajmon, je ti teplo
  • ... BTW a BIJEC nemají ani na úroveň bláznů z Jižní Koreje, jsou dokonale v hajz*u :)))
    • nejvíc v hazlíku jsi ovšem TY. Už nevíš kudy kam. Jediné co zvládáš - vyčichat Simonce kalhotky.
  • také tu? *7*
    • ten teplouš je všude
      • přééésně, také už mě bolí chanďák *15*
        • víme sajmon, od šapira
  • O mrtvých jen dobře je zajímavé že Hitlera se to netýká.
    • jsou lidé kterých se to nikdy týkat nebude, zvláště těch co mají na svědomí počty obětí v šesti, nebo sedmi místných číslech

      viz právě Hitler, Stalin, Mao, Pol Pot
      • to prase havlovic, my víme sajmon
        • Havel má má na svědomí miliony mrtvých ?

          BTW demente, máš IQ velbloudího trusu, jsi opravdu neškodný kašpárek, nehodný jakékoliv vzájemné komunikace.

          Prostě primitivní ruská nula. Užij si to chudáku.
          • Havel má na svědomí miliony CHUDÝCH a mrtví i ti by se taky našli jen díky Havlovi se dostali z vězení šmejdi co tam měli schnít a jen díky Havlovi máme fešácké kriminály s hromadou práv pro vězně a žádnejma právama pro oběti
          • havel byl vraždící ludra, víme sajmon
            • nevím zač mínusy kdo zná historii ví že tihle lidé mají na rukou krev statisíců
              • Reakce na příspěvek:

                opraveno
      • Kitchener,Churchil,Truman,Andrew Jackson,František Josef I.,Busch,Clinton....
        • ti přeci vyhráli... takže na ty špína nevyplula :D
          • no právě
  • "Vojáci s výjimkou důstojnické kasty jsou nuceni brát pilulky. Masové drogování amerických vojsk je jedním z nejvíce zamlčovaných skandálů moderní éry s tím, že vojáci nejenže jsou v novém odvážném světě farmakologických experimentů využíváni jako pokusná morčata, ale v důsledku toho jsou zbaveni i svých práv."





    HM !!!
  • kdo chce inechcíííí

    mám velkou stříkačku






    PCHE !!!
  • Prášky už teploušovi Gayínkojc nezabírají, musí na inechcí!!!








    CHICHI !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit