Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Švihlíková má svatou pravdu. Soudný a racionálně uvažující člověk nemůže se závěry erudované ekonomky Švihlíkové nesouhlasit.
    • Jasně EU jsou hlupáci neměli jim půjčovat. Také jsme zadlužení. Jak to dopadne až i nám již nikdo nebude chtít půjčit... politici naslibují nesmyslné sliby, ale je to o tom, že stejně ty dluhy zapletí lid zde vezdejší a politik nenese žádnou odpovědnost. On pouze, ´často, při dotační politice státu/která také zadlužuje, bohatne...
  • "Řecko se dostalo tam, kde je, právě proto, že dodržovalo program takzvané Trojky - proškrtalo se do stádia bídy, říká v rozhovoru ekonomka a expertka na mezinárodní ekonomické vztahy Ilona Švihlíková."
    .
    Jinak řečeno, kdyby neškrtalo a utrácelo dál, tak nemělo problémy? *1*
    Tu paní nazývají expertkou přes ekonomické vztahy, jo? *1* *1* *1*
  • Ono jedno Řecko již v Evropě proběhlo.

    ://www.youtube.com/watch?v=BXr-H11dDkw
  • ty vogo, ty tady zase perlíš jednu kravinu za druhou a těch nicků...kterými oplýváš...ehm, které také kradeš...proč si tento web nepronajmeš, když tady jsi od rána do večera a každý den? *1* *1* *1*
    • Ty tu máš imaginární rodinku 290 nicvků a jsi tu pečený vařený
      smažený. Zase lžeš Rusáku *2* *2* *2*
  • topol ty tu plácáš úplné hlouposti.

    V česku v Rusku .. není žádný západní model trhu. Je tu pouze nefunkční paskvil
    kočkopes v podání přestrojených soudruhů z StB KGB.
    Ti tu dále kradou lžou vraždí a hrabou majetky.

    To jsou ti exekutoři a tzv. podnikatelé a pravičáci s rudou knížkou na které tu
    pomatenci jako ty řvou - kapitalisté *1* *1* *1* *1* *1* *1*

    Každý občan západu který Čr navštívil pouze konstatoval že je tu nadále Východní bordel
    • jen se podívej pravdě do očí, je tady kapitalismus takový, jakým je vždy a už není nucen existencí soc, zemí k ústupkům ... jaký sis ho představoval?! *15* *15*
      • Puščo, Ty už jiná nebudeš, komunismus máš zažraný!
      • Puščo, Ty už jiná nebudeš, komunismus máš zažraný!
      • Blouzni dál. Holt to sluníčko a vodka dělají svoje. *1* *1* *1* *1*

        Babiš - KSČ: Rusnok - čekatel na rudou knížku. Fischer - KSČ:
        Zástupce tzv. podnikatelů Dlouhý - KSČ.

        to jsou vaši pravičáci ulhánci *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Prošel jsem pár příspěvků a jen dodám,že je to vina kapitalistického systému! Ať už připomenu okud se jedná o jednotlivce to známé:Stručně, ale výstižně to popsal někdy před sto lety Jiří Hausman:

    „Krad starý Mates, krad jak straka u bohatce i u žebráka.
    Pak, nerozmýšleje se dvakrát dal do pokladny to, co nakrad.
    A nápis zhotovil si na to: Soukromé vlastnictví je svato.“
    A nebo taky známý:Lovci ekonomik.
    http://videa.seznam.cz/?q=lovci+ekonomik&sourceid=szn-HP
  • Realisto jsi směšný! To nejsou bajky ale čistá pravda.

    Ruská kontrola zjistila v 90 letech na radnici v Petrohradu že Putin byl namočený
    do korupce a rozkradení státního majetku.
    Firma SPAG ve které seděl Putin zase prala špinavé peníze pro Ruské a JihoAmerické mafiány.

    Putinova milost pro zloděje z Jelcinova klanu je také faktem.

    To je ta vláda zločinců z KGB která okrádá Ruské mužiky o miliardy.
    • prpsím tě, ty máš přístup k ruským trestním, spisům? jsi snad policista (ruský) nebo advokát? ne ty jsi směšný vymýšlející si komik....nezdá se ti, že tebou manipulují? mně ano *3* *3* *3* *3*
      • Tyto údaje jsou veřejnosti volně dostupné na netu ulhánku.

        Ta paní která kontrolu na radnici dělala stále v Rusku v ústraní žije.
        Napojení Putina na organizovaný zločin bylo mnohokrát!!!! prokázáno
  • kolemjdoucí, nevím zda ty bajky, jimiž se zde mne a ostatní, snažíš usilovně krmit, vycházejí z tvého opravdového přesvědčení anebo z výplatní pásky fondu CIA na propagandu a je mi to popravdě upřímně jedno. Tyhle bláboly jsem "žral" tak před dvaceti lety. Ale když používáš hlavu a vzděláváš se, zjistíš, že na světě to funguje trochu jinak. A poněvadž mne už smrtelně nudí reagovat na tyhle přihlouplé bezduché blafy navrhuji ti, uděláme dohodu. Ty si ponecháš svou "víru" v USpoliticko-ekonomické zvěrstvo a nebudeš mně své otravné náboženství vnucovat, a já ti na oplátku nebudu předkládat své poznatky, pozorování a životní zkušenosti za poslední čtvrtstoletí. A TAK BUDEME OBA SPOKOJENÍ. A ostatní ať si to přeberou jak jim libo.....
    • Se mnou a mými bajkami netřeba se zaobírat. Jsem místní troll, ultrablb a zloděj nicků tapefix Tečka. Duševně narušená a nevyzrálá osobnost, což pramení z mé výchovy. *3*
      • Napsal ulhaný Ivan který krade nicky o závod a každému kdo upozorní
        na zločiny Kremlu dá nálepku Tečka aby ho/ji zdiskreditoval *5* *5*
  • Tak Řecko se "proškrtalo" ke svému dluhu, paní Švihlíková ? No, možná, ale já vám říkám, že se spíše hlupácky a rozežraně tzv. nad poměry "konzumně prožralo" do situace, ve které nyní je. Jak říká jakýsi Katz ve Švejkovi: to se nám to hoduje, když nám půjčujou. Jenže zpravidla je vždy vina na tom, kdo si lehkomyslně (a mnohdy zbytečně !) půjčuje a tím se zadlužuje. Nikoliv na tom, kdo půjčuje, ten "jen" dělá svůj "byznys". Ono je zapotřebí rozumně myslet hlavou a ovládat alespoň tzv. kupecké počty, než se zadlužím. To ale bohužel dneska není "kůl", že ?!
    P.S. Když vám řeknu nebo nabídnu, ať skočíte z okna, tak skočíte ? To je ale především váš problém anebo volba ...
    • Tak vážení nesouhlasící, asi vám dosud nikdo nevysvětlil význam slova (osobní) ZODPOVĚDNOST !
      No nic, možná na to časem třeba přijdete sami, na základě vlastních zkušeností ... *3*
      • jakoi mám osobní zodpovědnost za krádeže peněz při stavbě tunelu Blanka? dálnic? jak zodpovídám za to, že naši žoldnéři okupují cizí země s další sebrankou? můžeš mi to povědět?
      • je třeba si neplést osobní nezodpovědnost s cíleným chaosem. Když například ze zákona řidiči mají zakázáno pít alkohol a přesto pijí, je to nezodpovědnost a zaslouží trest. Když ale ze zákona řidiči mají povoleno libovolné množství alkoholu během jízdy a stoupá tak beztrestně a nekontrolovatelně nehodovost, je to úmyslný chaos a zaslouží trest poslanci schvalující tento stav. Totéž platí pro ekonomiku. Základní ekonomika má být BEZŮROČNÁ KRYTÁ NAPŘ. ZLATÝM STANDARTEM. Pokud si někdo načerno půjčí na úrok je to jeho hloupost a nezodpovědnost a dobře mu tak. Je-li ale úroková ekonomika oficiální státní a politická linie a masáž mozků a reklama bank a nebankovních finančních subjektů tlačí do této situace lidi z neznalosti základních pojmů, JE TO ZLOČIN A NASTAVENÍ OFICIÁLNÍHO TERORISTICKÉHO REŽIMU
    • nejrezolutnější názory mají ti, kteří, stejně jako ty nejen že rozumu nepobrali, ale navíc o věci samo něvědí nic.
      • Ale puso, pohovoř raději o sobě, to bude zajímavé ! Kromě obvyklých blbých narážek a planého kritizování, jsem od tebe tady ještě nikdy neslyšel nějaký kloudný, neřkuli inteligentní názor ... *3*
        • bobo, asi to bude tím, že neumíš ještě dobře číst a čtené chápat....
  • Realisto víš na čem je založen tvůj Ruský model?

    Na tom že Ruské mužiky okrádá mafie soudruhů z KGB kteří mají dnes podnikatelské
    a pravicové převleky. Podobnost s děním u nás není náhodná. Že ANO:


    Lidi tu nadávají na Klausovu milost pro tuneláře. Proto je směšné když současně podporují
    Putina který podepsal státní dekret kterým Jelcinovu klanu zajistil doživotní
    beztrestnost před soudy - takže pokrytí zlodějen a legalizování nakradeného majetku
    • koukám, že Británie některým povolení k práci nevydává, že....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit