Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak to, že se k tomu ještě nevyjádřil hradní pán ani pan prasáček?

  • No jo  - soudruh Bureš nejdřív udělal bu bu bu a teď, jak je pro něho typické obrací...

  • Dost brzo si vybral správný kmotry ! Už mu nevěřím ani ahoj !

  • Abychom se z toho novodobého bonzování náhodou nezvencnuli....

    Supové z médií mají namířeno na současnou koalici. Jinak jsou v poho. Takový Jurečka se zasmál, pronesl dva jalové proslovy a klídek. Tomu se nestalo nic. Divné, že najednou tak dav lační po krvi. 

  • Myslíš, jako Husák? Já jsem chodil s Jirkou Kolářem do školy a toho uklidili do Bratislavy. Husák možná půjde na Hrad nebo na zahraniční zastoupení. Tito přece padají jen vzhůru.

  • Tak je to když vedení státu jsou všichni vojenští kriplové. Ty bych na vojně určitě vyléčil ze všech neduhů.

  • Zvláštní postoje s.Bureše, jeden má výzvu na odstoupení, ale Efko může zůstat. S.prasáček ať se stará o svoje ovečky a nedělá předvolební kampáááň.

    • si nikdy nebyl u policajtů jako "host" ? jeden je hodnej a druhej zlej a pokud nebude po jejich tak ten dobrej změní imič.😎

    • Na  Faltýnka nedá soudruh Bureš dopustit...

      Už proto, že na kobliháře toho moc ví...

      • taky " špínu" odstranuje jako F1 

  • Zajímavé, kolik se tu vyrojí spravedlivých. Zase budu spát o něco klidněji. 

    Vždycky byli nějací ONI. Jsou a budou.

    A směsice závisti, osobní deprivace ze svého života, nebo jen hněv dává vzniknout řadě příspěvků. 

    Věřím, že to pan Hnilička přežije a my všichni s ním.

    Už aby tu vládli Piráti a TOP09 - to bude všude navoněno a úžasně krásně. 

    • no tak Hnilička to určitě přežije , ale Paroubek byl na mejdanu jako znalec ekonomiky , přestávám slavit narozky , představa že se mi tam sejde taková sešlost by mohla způsobit že by kameník k jednomu datu dal hvězdičku i křížek 😎

  • Delikventy umístit na "covid" oddělení jako pomocné síly alespoň na půl roku! Přibrat Schmutzlera, Klause st. a jiné popírače. Ve světě přes milion mrtvých, miliony nakažených a tihle si "honí" body před volbami. Bezohlední, sebestřední a chytří jak Goebbelsovo rádio.

    • představa že mi nese "bažanta" Paroubek sic přidá humoru , ale po uvědomění si reality přemění i rýmičku na smrtelnou chorobu vzhledem k profesionalitě zdravotní péče.😬

    • přesně tak ještě si myslí že když udělají gesto jako že 50 000 kč a vše je najednou oduštěno a nic se nestalo tak to je arogance až to bolí 

      • Já jsem se spíš zamyslel, jak těžké to mají dnešní novináři.

        Týdny se tahat po nocích za někým společensky alespoň trochu významným, Špehovat ho i na záchodě, platit různé udavače a bonzáky - aby z toho nakonec byl takový článek.

        To je panečku dřina. Za každým pičmundou 6 bonzáků ve dne v noci. Alespoň se jim nic nestane. Jsou pod dozorem.

        • se nikdo netahal jenom věděl kdy a kam má zavolat , jen jestli to zase nebyl nějaký řidič z Agrofertu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit