Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud uvedený průzkum není vylhaný ,tak tento údaj svědčí o převeliké troubovitosti obyčejního českého blba.To,že se nazamyslel nad tím,jak Babiš poctivým způsobem k miliardám přišel.Ono uvedené poctivě nejde.Ale pro megazloděje takto zbohatnout je hračka.Proto se i s Babišem nadále řítíme do státního bankrotu,což zřejmě obyčejnému českému blbovi uniklo.Chce to krutou revoluci a všechen ten politický dobytek,který Česko dotlačil na pokraj státního bankrotu,odporážet,co nejkrutěji,na katovských mučírnách.
  • Tak co? Našel už někdo komunistu s IQ alespoň osmdesát? Nabídka 3000 € trvá, absolvováví inteligenčního testu podmínkou.
  • Mi komunisti už sme prostě takoví. Vraždíme ano ale v zájmu spravedlnosti a rovnosti! A kdo nevraždí s nama vraždí proti nám!
    • tak ,to je správný příspěvek,jen tak dále.
    • A gdo vraždí proti nám tak toho pověsíme jak stovky jiných!
  • Už dva dny jsem nikoho nenahlásil a mám absťák. Kdo si dnes dovolí napsat pravdu o komunistech?
    • Nekraď stále ostatním ty nicky , zloději tečko., ovšem pravičáci nic jiného neumí, že. Tomu to pak odpovídá.
      • Hele, ty zmrde, vymysli si jiný nick jo? KKK jsem já už půl roku!!!
        • Tvůj nick je to třetí slovo ve větě co jsi napsal :-).
  • A vůbec, nejlepší párky jsou od řezníka Babiše z Kostelce. Když si je dáte s nejlepším Babišovým chlebem a Babišovou hořčicí. V tomto jediném mají dec(m) enti z TOP pravdu. *1* *1* *1*
    • Zase mi to tiscali nechtělo vzít, prý to obsahuje zakázané slovo. Chvíli jsem nevěděla zda je zakázáno slovo Babiš, ale pak mi došlo, že to může být i d(c)ement. *3* Teď sice nevím který, ale pro jistotu předpokládám že ano, soudruh Bureš je všechno možné, jenom ne ta cementová varianta. Velká gratulace cenzorovi. *1* *1* *1*
    • A co kozenka, už je ustájená a nakrmená, soudruhu tečko kozomrde?
  • Už jsem dva dny nikoho nenahlásil. Kdo si dnes koleduje? Kdo zde píše pravdu?
  • A budeme ty demograty vraždit až se bude prášit! Jsem komunista a kdo je víc?
    • Ty jsi snad viděl nějaké demokrat?. To je jako vidět Ufony, pokud nepočítám toho jednoho , téměř neviditelného, mobilního operátora. . Máme akorát oligarchy, lobbisty, zloděje, mafiány, a na-raný občany. |O demokraty nikdo ani nezavadil, to je jen taková reklamní značka, slogan. Nesmíš tečko všemu tak naivně věřit.
    • Ty jsi primitivní blb a demagog tečka co tu stále opruzuje a otravuje stejnými kecy za půl deci. O žádnou demokracii v tomto státě nejde ani tu žádná není, je tu hybrid demokratúry a oligarchie, co nám vládne a to bohužel celosvětově.
      • Z tebou si to ty kapitalistycký prasáku taky vyřídíme! Doletí nadsoudruch veliký Putin na tryskáču s dvouma motorama vlasní výroby Iljušit a odfoukne tě jak Mandelinku Bramborovou co mně háže v noci soused imperialista přes plot do erteplí!
        • No, vypadá to, že nás opět Rusové osvobodí a konečně budeme mít od takových teček a dalších demagogických a zlodějských blbů pokoj.
  • Vidím že tady nám dneska hodně soudruhů z naší milované rodné strany. Kupředu levá soudruzi! Ani zrno nazmar! Stavařům vždy suché ponošky!
    • To máš pravdu tečko, ani zrno nazmar, zatímco dnes zrno už ani moc nepěstujeme, vytěsnila ho řepka a fotovoltaika, proto zrno i další zemědělské komodity a výrobky dovážíme a navyšujeme tak státní deficit ročně 25-35 miliardami korun jen za ty dovezené potraviny, protože jsme se pod "demokratickými" vládami stali nesoběstačnými v potravinách a pak škrtáme a škrtáme v rozpočtech až do úplného sebezničení. Škrtačce zdar!
  • Až průskumy konečně ukážou že vyhrajem komunisti tak to bude ten zprávný průskum protože pravda je naše a jediná v Haló Novinách! Čest!
    • Piš tečko alespoň bez gramatických chyb, protože komunisté jsou vzdělaní, to jen pravicoví blbové píší hrubky, protože si kupují tituly na soukromých školách všech druhů a oborů za prachy a diplomy dostávají po vyřízení přes internet - poštou, aby se nemuseli ani obtěžovat do těchto budov vstupovat. .Najdi si rozhovor Tachecí na toto téma s ODSačkou Řápkovou. Jeden příklad za všechny. Tak z toho nedělej guláš.
      • Hele, ty vzdělanej bolševiku, hádej, kolik máš ve svém blábolu chyb. Napovím ti, že jedna ruka na jejich znázornění nestači.
    • Tečko jsi únavný,

      ale jednou k tomu nakonec dojde, protože většina se naštve a ti co je zvolí nebudou členové KSČM, ale nebetyčně nas-aní nestraníci a těch je většina.
  • Včera mne vymazali, když jsem dala do souvislosti výklad o starostech Mládka o vytvoření zvláštní trestnosti na stáčení tachometrů místo posílení obecné vymahatelnosti práva a trestnosti prodeje pančovaných potravin v supermarketech odkaz na slogan - ANO, bude líp, ale jen Babišovi a jeho vyvoleným.
    V této souvislosti to tu (v podstatě do jeho média) dávám znovu. Češi jsou nepoučitelní. a dobře jim tak. *1*
    • Problém je v tom, že v ČR je už takový marasmus, že není kam sáhnout a koho volit . Dnes se opravdu těžce hledá menší zlo. Ani Hubbleův teleskop to nedokáže, až tak hluboko jsme za čtvrt století klesli. Babiše lidé volili a volí z čirého zoufalství a v domnění, že když má dost peněz, tak už nebude krást, což je příliš jednoduchá rovnice. Protože to není o množství peněz, které dotyčný má, ale o morálce a charakteru. Vždy je totiž možnost mít peněz ještě mnohem více a jde o to, tomu odolat.

      EU vydala nedávno směrnici, podle které bude povinné značení země původu ovšem s výjimkou potravin a léků. Prostě děs. Náš parlament a eu-parlament se příliš neliší. Za ještě větší peníze tam vymýšlí zhovadilosti a zásadní věci je nezajímají, ty neřeší a za ještě větší peníze tam spí poslanci jako Ransdorf a další a u nás Kárl von Sajrajt z Bilderbergu.

      Demokracie nefunguje a o žádnou ani nejde, nic takového není ani u nás a ani jinde. Světu vládne hybrid - demokratury řízený lumpenbyrokracií. a oligarchie.

      Zatímco jednotlivé evropské státy nebo USA řídí de facto oligarchie v pozadí, které jen díky své moci a vazbám na politické strany mění jednotlivé loutky dle potřeby, Evropská unie je založena na explicitně nedemokratických strukturách, ve kterých už kasta úředníků rozhoduje zcela nezávisle z hlediska vyvažování mocí, ale samozřejmě v souladu s přáním finančních oligarchií, jak můžeme registrovat v poslední době. .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit