Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://tadesco.cz/zakazany-film-film-ktery-se-rijnovych-voleb-2017-nemel-dostat-verejnost-shlednete-nez-smazou/
  • Budu volit ANO *14*
    • To zloděj nicku: Při tvé morální a inteligenční úrovni se nedivím. *12* *16*
      • Občane alias j a který nick myslíš?
  • krysa estébácká, co nám tady bude nějakej čobolák předhazovat, že všichni češi kradou, probuďte se, tenhle smrad nám díky řepce otrávil spodní vody, pořebuje sem natahat uprchlíky do svejch manufaktur, důchodcům by nejradši sebral penze a vy tady hýkáte jak nadržené kozy *11*
    • přesně vogo
    • Hlavně že jsi v minulejch volbách volil samé poctivce.Jo trouba vždy naletí.Ale že si jim to zbaštil opakovaně to už je k smíchu. *1* *1* *1* *1*
      • vanhorne
        "Hlavně že jsi v minulejch volbách volil samé poctivce"
        Ta tvoje kristalova koule vidi i do minulosti, kdyz ti prozradila, ze volil stejne pacholky jako ty?
        • No já v čr nežiju tak že asi tak
  • Připomínka…potvrzuji z vlastní zkušenosti, že mluví pravdu…

    https://www.youtube.com/watch?v=XVxChom52Sc&t=311s
  • jak nějaký Buzek, bezvýznamný šmudla si hraje v mediích na nějakého Antibabiše. To se mu moc moc vyvedlo.Kdejaká nula z ulice co má holý zadek a hubu plnou blbých řečí, bojuje o místo na slunci. A jak se tady ten Buzík snaží! Jak zlostně prská a vyhrožuje! Jejda to zas bude ostuda jak se z něj vyklube nějaký univerzální podvodník.
  • vanhorne
    Metodika a vysvetleni jakymi zpusoby sve sny dovede realizovat, jsou popsane v druhe a daleko zajimavejsi knize "Zluty Baron".☺
  • Baviča už komentovat nebudu, jaden podvod za druhym nemam už na to žaludak vogo
  • Jako Babiše nemusím i když musím uznat, že s těch miliardářských zlodějů je nejlepší.
    Ještě chvíli se do něj budou navážet a já ho snad budu i volit !
    Já jinak buď KSČM a nebo https://www.aliancens.cz/
    • Já jsem si to myslela.. populistické a zájmové strany....nedemokratické... takže až Babiš přejede dítě na přechodu.. a ujede, tak vše je účelovka a preference stoupají... Blbost je nepoučitelná.... Vždy jsem si myslela, že politik má říkat a dělat věci, které jsou pro stát a lidi prospěšné... zatím jenom slyším a vidím vyčůránky, kteří manipulují s voliči tím nejsprostším způsobem a volič mu za koblihu na to skočí... ta že volič komunistů je ochoten volit Babiše je alarmující... kde je soudruhu vědecký materialismus., sploečenské vlastnění výrobních prostředků, spravedlivé přerozdělování?.... co se to děje s dnešními komunisty, kteří jsou schopni volit milardáře a podfukáře.... Je to přesně podle Orwellovi knihy Farma zvířat.. stojí to za přečtení. Ten pán to viděl hodně přesně...
      • je to pohroma když se kdejaká chátra dorve ke klávesám, co? Mudruješ tady, "myslíš" jak se tady chvástáš.... vem raději svoji kárku a spolu s koštětem dotančete na konec šichty.
  • tahle kniha mě nezajímá. Ale na knihu "O čem sním když na pryčně spím" se možná podívám.
    • Klidně si tu knížku sám napiš. Nic ti nebrání.
    • vanhorne
      "O čem sním když na pryčně spím"
      Hezky sen, ale pravdepodobnost, ze se takohe knihy dockame je miziva.☺☺
  • Tomu pánovi projde všechno... i kdyby přejel dítě na přechodu, tak mu stoupnou preference... jsme národ hlupáků a lokajů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit